Školy

Vybavili jsme 2 600 škol hlavicka-reference-skoly





Hlavní město Praha

Praha 1

Akademie múzických umění v Praze - HAMU
Gymnázium Josefská
Malostranská ZŠ
OA Dušní
Pražská konzervatoř Na Rejdišti
Soukromá Vysoká škola ekonomická
SPŠ stavební Dušní
Taneční konzervatoř Křižovnická
VOŠ a SPŠ dopravní
VOŠ publicistiky
ZŠ J. Gutha - Jarkovského
ZŠ Mikulandská
ZŠ nám. Curierových
ZŠ pro zrakově postižené, nám. Míru
ZŠ Uhelný trh
ZŠ Vodičkova

Praha 2

DDM Slezká
Gymnázium Botičská
Jedličkův Ústav
Obchodní akademie Vinohradská
SOU obchodní, Belgická
Soukr. spec. ZŠ Integrál J. Masaryka
UK v Praze, Matematicko - fyzikální fakulta
University of New York in Prague, s.r.o., Praha 2
ZŠ Botičská
ZŠ Kladská
ZŠ Resslova
ZŠ Sázavská
ZŠ Slezská
ZŠ Vratislavova
Zvláštní škola Vinohradská


Praha 3

Fakultní ZŠ Havlíčkovo náměstí
Gymnázium Karla Sladkovského
OU pro žáky s více vadami
ZŠ a MŠ nám. Jiřího z Lobkovic
ZŠ Chelčického
ZŠ Chmelice
ZŠ Jaroslava Seiferta
ZŠ Nad Ohradou
ZŠ Nám. Jiřího z Lobkovic
ZŠ Nám. Jiřího z Poděbrad
ZŠ Pražačka


Praha 4

1. Jazyková ZŠ
DDM Herrmannova
Gymnázium Budějovická
Gymnázium Duhovka s.r.o.
Gymnázium Konstantinova
Gymnázium Ohradní
Gymnázium Tererova
Klasické Gymnázium Modřany
Konzervatoř a VOŠ J. Ježka
Křesťanská ZŠ Elijáš
MŠ a ZŠ spec. Diakonie ČCE, V Zápolí
Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.
Soukromá VOŠ umění a reklamy
Soukromé gymnázium ALTIS s.r.o.
SŠ technická Zelený pruh
ZŠ a MŠ Chodov
ZŠ a MŠ na Beránku v Praze 12
ZŠ a MŠ při FTN Vídeňská
ZŠ a MŠ Sdružení
ZŠ Bítovská
ZŠ CAMPANUS Jírovcovo n.
ZŠ Donovalská
ZŠ Horáčkova
ZŠ Choceradská
ZŠ Jílovská
ZŠ Jitřní
ZŠ Jižní IV.
ZŠ K dolům
ZŠ K Milíčovu
ZŠ K Sídlišti
ZŠ Ke Kateřinkám
ZŠ Křejpského
ZŠ Květnového Vítězství Chodov
ZŠ Ladislava Coňka
ZŠ Mendelova
ZŠ Mendíků
ZŠ Meteorologická
ZŠ Mikulova
ZŠ Na Líše
ZŠ Na Planině
ZŠ Nedvědovo nám.
ZŠ Ohradní
ZŠ Pertoldova
ZŠ Písnická
ZŠ Plamínková
ZŠ Poláčkova
ZŠ prof. Švejcara Mráčkova
ZŠ Rakovského
ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, Ladislava Coňka
ZŠ s rozšířenou výukou tělesné výchovy
ZŠ Sdružení
ZŠ Schulhoffova
ZŠ Táborská
ZŠ U Krčského lesa
ZŠ V Benátkách
ZŠ V Ladech
ZŠ Zárubova

Praha 5

3. Fakultní ZŠ UK Barandov
Fakultní ZŠ Drtinova
Fakultní ZŠ Fingerova
Fakultní ZŠ Pedagogická fakulty UK, Mezi Školami
Fakultní ZŠ PFP Trávníčkova
Gymnázium Christiana Dopplera
Gymnázium Jaroslava Heyrovského
Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.
Gymnázium Na Zatlance
Gymnázium Nad Kavalírkou
Gymnázium Radlická
Osmileté gymnázium Buďánka
Soukromá ZUŠ - Škola pro radost v.o.s.
Speciální ZŠ Na Zlíchově
ZŠ a MŠ Nedašovská
ZŠ a MŠ Praha 5, Kořenského 10
ZŠ a MŠ Praha 5, Radlice
ZŠ a MŠ, Ke Smíchovu
ZŠ Barandov
ZŠ Grafická
ZŠ Hauptova
ZŠ Janského, Praha 13
ZŠ Ke Smíchovu
ZŠ Klausova
ZŠ Kořenského
ZŠ Lipence
ZŠ Loučanská
ZŠ Lužiny
ZŠ Mezi Školami
ZŠ Mohylová
ZŠ Nad parkem
ZŠ Nepomucká
ZŠ Od školy
ZŠ Plzeňská
ZŠ Podbělohorská
ZŠ Radotín
ZŠ Santoška
ZŠ Trávníčkova
ZŠ Trávníčkova
ZŠ U Tyršovy školy
ZŠ V. Vančury
ZŠ Velká Ohrada
ZŠ Vladislava Vančury
ZŠP a ZŠS Pod Radnicí
ZUŠ Opata Konráda

Praha 6

ČVUT v Praze Fakulta strojní
ČZU Kamýcká
DDM Rohov
DDM U Boroviček
Karlova Universita
SŠ hotelnictví a gastronomie Hotelu International s.r.o.
VOŠ Husův institut teolog. studií
VŠ a ZaSP sv. Alžběty Bratislava detašované pracoviště
ZŠ a MŠ Bílá
ZŠ a MŠ J.A.Komenského, U Děl. cvičiště
ZŠ a MŠ T. G. Masaryka
ZŠ Břevnovská
ZŠ genpor. F. Peřiny
ZŠ Hanspaulka a MŠ kohoutek, Sušická
ZŠ Laudova
ZŠ Na dlouhém lánu
ZŠ nám. Svobody
ZŠ Norbertov
ZŠ Petřiny - sever
ZŠ Pod Marjánkou
ZŠ praktická, Vokovická
ZŠ Socháňova
ZŠ Šantrochova
ZŠ T. G. Masaryka, Bělohorská
ZUŠ Charlotty Masarykové

Praha 7

DMM Šimáčkova
Fakultní ZŠ a MŠ U Studánky
Fakultní ZŠ Umělecká
G.A.P. education, SŠ s.r.o.
Gymnázium Nad Štolou
Trojské gymnázium Sv. Čecha
ZŠ Fr. Plamínkové Fr. Křížka
ZŠ Strossmayerovo nám.
ZŠ T.G. Masaryka Ortenovo nám.
ZŠ Trojská
ZŠ Tusarova

Praha 8

Církevní ZŠ logopedická DON BOSCO
Gymnázium Bernarda Bolzana
Odborné učiliště Chabařovická
Odborné učiliště Svídnická
PORG - gymnázium a ZŠ, o.p.s.
Trivis - SŠV VOPŠPK a KŘ Praha, s.r.o.
VOŠ a SŠ Nad Rokoskou
ZŠ a MŠ Bulovka
ZŠ a MŠ Ďáblice, U Parkánu
ZŠ a MŠ Dolákova
ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí
ZŠ Bohumila Hrabala
ZŠ Burešova
ZŠ Dolákova
ZŠ Glowackého
ZŠ Hovorčovická
ZŠ Na Korábě
ZŠ Na Slovance
ZŠ Na Šutce
ZŠ Střížkovská
ZŠ U Školské zahrady
ZŠ Zenklova
ZŠ Žernosecká

Praha 9

SOŠ logistických služeb
SOU gastronomie a podnikání
Soukr. Gymnázium ARCUS
Soukr. SŠ cest. ruchu Kardašovská
Soukr. ZŠ UNIVERZUM
VOŠ a SŠ slaboproudé elektrotechniky, Novovysočanská
Vyšší pol. škola a Střední pol. škola MV
ZŠ a MŠ Fryčovická
ZŠ a MŠ gen. F. Fajtla, Rychnovská
ZŠ a MŠ Prachovická
ZŠ Albrechtická
ZŠ Dr. E. Beneše
ZŠ Fryčovická
ZŠ Litvínovská
ZŠ Masarykova Klánovice
ZŠ Novoborská
ZŠ Praha Běchovice
ZŠ Ratibořická
ZŠ Spektrum s.r.o.
ZŠ Stoliňská
ZUŠ Praha 9
Zvláštní škola Bártlova
Zvláštní škola Mochovská

Praha 10

SOŠ a SOU Weilova
Spgš Futurum s.r.o.
SPŠ Na Třebešíně
VOŠ soc. právní, Jasmínová
VŠ finanční a správní, o.p.s.
ZŠ Brigádníků
ZŠ Břečťanová
ZŠ Dubeč
ZŠ Hornoměcholupská
ZŠ Hostýnská
ZŠ Karla Čapka
ZŠ Kodaňská
ZŠ Křimická
ZŠ Kutnohorská
ZŠ Nad Vodovodem
ZŠ Olešská
ZŠ Práčská
ZŠ Špitálská
ZŠ Švehlova
ZŠ U Vršovického nádr.
ZŠ V Rybníčkách
ZŠ Veronské náměstí
ZUŠ Bajkalská

Praha - východ

Gymnázium Čelákovice
Gymnázium Hostivice
Gymnázium J.S. Machara, Brandýs n. L.
ISŠ Františka Melichara, Brandýs nad Labem
Odborné učiliště Kunice
Služba škole Sedlčánky, Čelákovice
ZŠ a MŠ bratří Fričů Ondřejov
ZŠ a MŠ Dřevčice
ZŠ a MŠ Dřísy
ZŠ a MŠ Kojetice u Prahy
ZŠ a MŠ Mozaika
ZŠ a MŠ Nedomice
ZŠ a MŠ Nehvizdy
ZŠ a MŠ při o.p.s. Olivově dětské léčbně, Říčany
ZŠ a MŠ Zdiby
ZŠ a ZUŠ Líbeznice
ZŠ Bezručova, Mnichovice
ZŠ Bezručova, Říčany
ZŠ Brázdim
ZŠ Čelákovice
ZŠ Čestlice
ZŠ Dřevčice, Brandýs n. Labem
ZŠ Kamenice u Prahy
ZŠ Komenského, Mníšek pod Brdy
ZŠ Kostelecká, Brandýs nad Labem
ZŠ Masarykovo nám., Říčany
ZŠ Mirošovice
ZŠ Mirošovice
ZŠ Mochov
ZŠ Mukařov
ZŠ Nedomice , Dřísy
ZŠ Odolená Voda
ZŠ Ondřejov
ZŠ Říčany
ZŠ Škvorec
ZŠ Tehov, Říčany u Prahy
ZŠ Tuklaty
ZŠ Úvaly
ZŠ Velké Popovice
ZŠ Zeleneč
ZUŠ Říčany
Zvláštní škola Nerudova, Říčany

Praha - západ

DDÚ a SVP pro děti a mládež, Dobřichovice
ZŠ a MŠ Chrášťany
ZŠ a MŠ Jílové u Prahy
ZŠ a MŠ Jinočany
ZŠ a MŠ Josefa Kubálka, Všenory
ZŠ a MŠ Kamenný Přívoz
ZŠ a MŠ Klínec
ZŠ a MŠ Nučice
ZŠ a MŠ Slapy
ZŠ a MŠ Tachlovice
ZŠ a MŠ Třebotov
ZŠ Černošice
ZŠ Dobřichovice
ZŠ Dobřichovice
ZŠ Dolní Jirčany
ZŠ Hostivice
ZŠ Jinočany
ZŠ Kubrova, Nučice
ZŠ Libčice nad Vltavou
ZŠ Masarykova, Rudná
ZŠ Průhonice
ZŠ Roztoky
ZŠ Rudná
ZŠ Řevnice
ZŠ Školní Štěchovice
ZŠ Třebotov
ZŠ v Davli
ZŠ v Chrášťanech
ZŠ Velké Přílepy
ZŠ Vrané nad Vltavou
ZŠ Všenory
ZŠ Zvole u Prahy
ZŠ, MŠ a ZUŠ Jesenice u Prahy
Zvláštní škola Rudná

 

Středočeský kraj

Okres Benešov

Církevní ZŠ a MŠ ARCHA Petroupim
DDM Benešov
Dětský domov Pyšely
Gymnázium Benešov
Gymnázium Vlašim
ISŠT Černoleská, Benešov u Prahy
Okresní Pedagogická Knihovna Benešov
SZŠ Benešov u Prahy
Školní družina Zdislavice
VOŠ a SZŠ Mendelova, Benešov
ZŠ a MŠ Dolní Kralovice
ZŠ a MŠ Křečovice
ZŠ a MŠ Louňovice pod Blaníkem
ZŠ a MŠ Na Karlově, Benešov
ZŠ a MŠ Postupice
ZŠ a MŠ Pozořice
ZŠ a MŠ Sázava
ZŠ a MŠ Sedlec - Prčice, Prčice
ZŠ a MŠ Teplýšovice
ZŠ a MŠ Vrchotovy Janovice
ZŠ Bystřice
ZŠ Čechtice
ZŠ Čerčany
ZŠ Jiráskova, Benešov u Prahy
ZŠ Krhanice
ZŠ Miličín
ZŠ Načeradec
ZŠ Netvořice
ZŠ Poříčí nad Sázavou
ZŠ Poříčí nad Sázavou
ZŠ Sedlec
ZŠ Senohraby
ZŠ Sídliště, Vlašim
ZŠ Sokolská, Čerčany
ZŠ T.G.Masaryka, Pyšely
ZŠ Trhový Štěpánov
ZŠ Tylova, Vlašim
ZŠ Týnec nad Sázavou
ZŠ Zdislavice
ZUŠ Čerčany

Okres Beroun

1. ZŠ Králův Dvůr
2. ZŠ a MŠ Beroun, Preislerova
2. ZŠ Hořovice
2. ZŠ Králův Dvůr, Počaply
2. ZŠ Preislerova, Beroun
Gymnázium Hořovice
Masarykova ZŠ a MŠ Suchomasty
Služby škole Beroun
ZŠ a MŠ Broumy
ZŠ a MŠ Cerhovice
ZŠ a MŠ Chyňava
ZŠ a MŠ Králův Dvůr - Počaply
ZŠ a MŠ Mořina
ZŠ a MŠ Osek, Komárov u Hořovic
ZŠ a MŠ speciální, Králův Dvůr u Berouna
ZŠ a MŠ Srbsko
ZŠ a MŠ Tetín
ZŠ a MŠ Tlustice
ZŠ a MŠ Tmaň
ZŠ a MŠ Vráž
ZŠ a MŠ Vysoký Újezd
ZŠ a MŠ Zaječov, Zaječov
ZŠ a Praktická škola Beroun, Karla Čapka
ZŠ Cerhovice
ZŠ F.J.Řezáče, Liteň
ZŠ Hostomice
ZŠ Hudlice
ZŠ Hýskov
ZŠ Chyňava
ZŠ Jungmannova, Hudlice
ZŠ Jungmanova, Králův Dvůr
ZŠ K Sídlišti, Tmaň
ZŠ Komenského, Zdice
ZŠ Loděnice
ZŠ Nižbor
ZŠ Pavla Lysého, Hostomice p. Brdy
ZŠ Počaply, Králův Dvůr
ZŠ Praskolesy
ZŠ T.G.Masaryka, Komárov
ZŠ Tachlovice
ZŠ v Hudlicích
ZŠ v Litni
ZŠ v Žebráku
ZŠ Wagnerovo nám., Beroun
Zvláštní a Pomocná škola Králův Dvůr

Okres Kladno

DDM Ostrov, Slaný
Integrovaná SŠ, Slaný
Služba škole Kladno
SOU Hlavní, Vinařice u Kladna
Soukr. a spec. Škola Slunce, Stochov
Školský úřad Kladno
ZŠ a MŠ Brandýsek
ZŠ a MŠ Doberská, Kladno
ZŠ a MŠ Hornická, Stochov
ZŠ a MŠ Kačice
ZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská
ZŠ a MŠ Klobuky v Čechách
ZŠ a MŠ Kmetiněves
ZŠ a MŠ Koleč
ZŠ a MŠ O.Pavla, Tyršova, Buštěhrad
ZŠ a MŠ Svárov, Unhošť
ZŠ a MŠ Školská, Kladno
ZŠ a MŠ Velvarská, Kladno
ZŠ a MŠ Vinařice u Kladna
ZŠ a MŠ Zdeňka Petříka, Kladno
ZŠ Amálská, Kladno
ZŠ Bratronice
ZŠ Buštěhrad
ZŠ Dobrovíz, p. Jeneč
ZŠ Družec
ZŠ Hostouň, Hostouň u Prahy
ZŠ Kamenné Žehrovice
ZŠ Karlovarská, Kamenné Žehrovice
ZŠ Kvílice
ZŠ Libčice nad Vltavou
ZŠ Pchery
ZŠ praktická, ZŠ speciální a MŠ speciální Kladno
ZŠ Rabasova, Slaný
ZŠ Smečno
ZŠ Stehelčeves
ZŠ Tuchlovice
ZŠ Unhošť
ZŠ Velká Dobrá
ZŠ Velké Přítočno, Unhošť
ZŠ Velvary
ZŠ Vodárenská, Kladno
ZŠ Zlonice
ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov
ZUŠ Buštěhrad
ZUŠ Kladno

Okres Český Brod

1. ZŠ Žitomírská, Český Brod
SOŠ Český Brod
ZŠ Mukařov
ZŠ Tyršova, Český Brod
ZŠ Úvaly
Zvláštní škola Masarykova, Český Brod

Okres Kolín

Gymnázium Kolín
Masarykova ZŠ, Velký Osek
SŠ obchodní, Kolín
ZŠ a MŠ Bečváry
ZŠ a MŠ Býchory, Kolín
ZŠ a MŠ Cerhenice
ZŠ a MŠ Tatce
ZŠ a MŠ Žehuň
ZŠ Bezručova, Kolín
ZŠ Český Brod
ZŠ Kolín V.,Mnichovická
ZŠ Kostelec n. Č. lesy
ZŠ Miloše Šolleho, Kouřim
ZŠ Mnichovická, Kolín V.
ZŠ Nová Ves
ZŠ Ovčárecká, Kolín
ZŠ Pečky
ZŠ Plaňany
ZŠ Přistoupim
ZŠ Radim
ZŠ Stříbrná Skalice
ZŠ T.G.Masaryka, Žiželice N/C
ZŠ Zásmuky
ZŠ, MŠ a PŠ Kolín, Kutnohorská
Zvláštní škola Pečky

Okres Kutná Hora

Církevní gymnázium sv. Voršily, Kutná Hora
DDM Čáslav
I. ZŠ Zruč nad Sázavou
ZŠ a MŠ Bílé Podolí
ZŠ a MŠ Chotusice
ZŠ a MŠ Křesetice
ZŠ a MŠ Malešov
ZŠ a MŠ Potěhy
ZŠ a MŠ Školní, Žleby
ZŠ a MŠ Vlkaneč
ZŠ a MŠ Žehušice
ZŠ a MŠ Žleby
ZŠ Církvice u Kutné Hory
ZŠ Červené Janovice
ZŠ Kácov
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
ZŠ Kremnická, Kutná Hora
ZŠ Masarykova, Čáslav
ZŠ Na Pohoří, Zruč n. Sázavou
ZŠ Nám. Jana Žižky z Trocnova, Čáslav
ZŠ Suchdol
ZŠ Uhlířské Janovice
ZŠ Vrdy
ZŠ Záboří nad Labem
ZŠ Zbraslavice
ZŠ Zbýšov
Zvláštní škola Uhlířské Janovice

Okres Mělník

DDM se školou Liběchov
Klub přátel školy Obříství
Ředitelství ZŠ 28. října, Neratovice
ZŠ a MŠ Cítov
ZŠ a MŠ Čečelice
ZŠ a MŠ Horní Počaply
ZŠ a MŠ Chýně, Hostivice
ZŠ a MŠ Kralupy
ZŠ a MŠ Ledčice
ZŠ a MŠ Liběchov
ZŠ a MŠ Středokluky
ZŠ a MŠ Všetaty
ZŠ Byšice
ZŠ Byškovická, Neratovice
ZŠ Cítov
ZŠ Čečelice
ZŠ Gen. Klapálka, Kralupy n. Vltavou
ZŠ Gen. Klapálka, Kralupy nad Vltavou
ZŠ Ing. M. Plesingra, Neratovice
ZŠ J.A. Komenského, Kly, Mělník
ZŠ Jindřicha Matiegky, Mělník
ZŠ Karla Jeřábka, Roudnice nad Labem
ZŠ Komenského nám., Kralupy n. Vltavou
ZŠ Líbeznice
ZŠ Libiš
ZŠ Lužec nad Vltavou
ZŠ Mělnická, Mělnické Vtelno
ZŠ Mělník - Pšovka
ZŠ Neratovice
ZŠ Obříství
ZŠ Ořech, Jinočany
ZŠ praktická Kralupy nad Vltavou
ZŠ Školní, Roudnice nad Labem
ZŠ T. STOLZOVÉ, Kostelec n. Labem
ZŠ Třebotov
ZŠ Úžice
ZŠ Veltrusy
ZŠ Záryby
ZUŠ Neratovice

Okres Mladá Boleslav

1. ZŠ Komenského n., Mladá Boleslav
8. ZŠ Václavkova, Ml. Boleslav
DDM Na Výstavišti, Mladá Boleslav
Gymnázium Mladá Boleslav
Gymnázium Mnichovo Hradiště
Masarykova ZŠ a MŠ Semčice
ZŠ a MŠ Březno u Mladé Boleslavi
ZŠ a MŠ Jivivna
ZŠ a MŠ Krnsko
ZŠ a MŠ Loukovec
ZŠ a MŠ Skalsko
ZŠ a MŠ Sojovice
ZŠ Bakov nad Jizerou
ZŠ Bělá pod Bezdězem
ZŠ Boleslavská, Luštěnice
ZŠ Čachovice a MŠ Struhy, Čachovice u MB
ZŠ Dolní Slivno
ZŠ Dr. E. Beneše ,Laurinova, Ml. Boleslav
ZŠ Dukelská, Mladá Boleslav
ZŠ Jilemnického, Mladá Boleslav
ZŠ Klášter Hradiště nad Jizerou
ZŠ Kněžmosy
ZŠ Kosmonosy - Horní Stakory
ZŠ Kostelní Hlavno
ZŠ Luštěnice
ZŠ Palackého, Bakov n. Jizerou
ZŠ Pražská, Benátky n. Jizerou
ZŠ Předměřice nad Jizerou
ZŠ T.G. Masaryka, Ml. Boleslav

Okres Nymburk

EKO Gymnázium, Poděbrady
Gymnázium Komenského, Nymburk
Masarykova ZŠ, Dymokury
Sdružení rodičů při Gymnáziu Poděbrady
SOŠ a SOU Městec Králové
SOŠ Poděbrady
SRDPŠ při MZŠ Dymokury
Ústav jazykové a odborné přípravy UK, Poděbrady
ZŠ a MŠ Hrubý Jeseník Oskořínek
ZŠ a MŠ Nymburk, Letců R.A.F. 1989
ZŠ a MŠ Opočnice
ZŠ a MŠ Záhornice
ZŠ Běrunice
ZŠ Bezručova, Městec Králové
ZŠ Dvory
ZŠ Dymokury
ZŠ Hradištko - Sadská
ZŠ Hrubý Jeseník
ZŠ J.A. Komenského, Lysá n. Labem
ZŠ Kostelní lhota
ZŠ Kostomlaty nad Labem
ZŠ Kovanice
ZŠ Krchleby
ZŠ Křinec
ZŠ Letců RAF, Nymburk
ZŠ Nymburk
ZŠ Poděbrady, Na Valech 45
ZŠ Přerov nad Labem
ZŠ Sadská, Karoliny Světlé
ZŠ Semice
ZŠ speciální Lysá nad Labem, Komenského
ZŠ Straky
ZŠ Švermova, Pečky
ZŠ TGM Lizol, Lysá N/L
ZŠ Tyršova, Nymburk
ZŠ Václava Havla Poděbrady

Okres Příbram

1. ZŠ Sedlčany
2. ZŠ Sedlčany
3. ZŠ Příbram
4. ZŠ Příbram
5. ZŠ Příbram 7
7. ZŠ Příbram VIII
DD a ŠJ Solenice
Gymnázium Příbram
Masarykova ZŠ Obecnice
OA a VOŠ Příbram
Střední zdrav škola a VOŠ, Příbram
ZŠ a MŠ Dublovice, Dublovice
ZŠ a MŠ Hluboš
ZŠ a MŠ Hvožďany
ZŠ a MŠ Chlum, Nalžovice
ZŠ a MŠ Jesenice u Sedlčan
ZŠ a MŠ Jince
ZŠ a MŠ Nechvalice, Sedlčany
ZŠ a MŠ Nový Knín
ZŠ a MŠ Obořiště
ZŠ a MŠ Věšín
ZŠ a MŠ Višňová u Příbramě
ZŠ a MŠ Vysoký Chlumec
ZŠ Bohutín
ZŠ Čísovice
ZŠ Chlum u Sedlčan
ZŠ Kamýk nad Vltavou
ZŠ Komenského, Dobříš
ZŠ Líšnice, Mníšek pod Brdy
ZŠ Milín
ZŠ Nechvalice
ZŠ Nová ves pod Pleší
ZŠ Petrovice u Sedlčan
ZŠ pod Svatou Horou
ZŠ Prokopská, Příbram
ZŠ Škvorec
ZŠ v Kamýku nad Vltavou
ZŠ v Nečíni
ZŠ v Počepicích
ZŠ Vysoký Chlumec
ZUŠ Jakuba Jana Ryby, Rožmitál pod Třemšínem
ZUŠ Rožmitál pod Třemšínem

Okres Rakovník

1. ZŠ Rakovník
2. ZŠ Rakovník
3. ZŠ Okružní Rakovník
Gymnázium Nové Strašecí
III. ZŠ Rakovník
ISŠ Rakovník
MIMOaZA - jazyková škola, Nové Strašecí
ZŠ a MŠ Čistá, Čistá u Rakovníka
ZŠ a MŠ Hředle
ZŠ a MŠ Chrášťany
ZŠ a MŠ Jesenice, Jesenice u Rakovníka
ZŠ a MŠ Kněževes u Rakovníka
ZŠ a MŠ Kolešovice
ZŠ a MŠ Kounov, Kounov u Rakovníka
ZŠ a MŠ Krušovice
ZŠ a MŠ Křivoklát
ZŠ a MŠ Líšany u Rakovníka
ZŠ a MŠ Mšec
ZŠ a MŠ Olešná
ZŠ a MŠ Slabce, Slabce
ZŠ a MŠ Šanov
ZŠ a MŠ V Zahrádkách, Roztoky u Křivoklátu
ZŠ J.A. Komenského, Nové Strašecí
ZŠ Křivoklát
ZŠ Mutějovice
ZŠ Pavlíkov

 

Jihočeský kraj

Okres České Budějovice

2. ZŠ Školní nám., Sezimovo Ústí
Biskup. Gymnázium, České Budějovice
DDM U Zimního stadionu, České Budějovice
Gymnázium České Budějovice
Jihočeská univerzita, Branišovská, České Budějovice
OA Husova, České Budějovice
SOU, Lišov, Lišov u Českých Budějovic
Soukromá ZŠ a MŠ Viva Bambini s.r.o., České Budějovice
Speciální ZŠ Úpice
Unie rodičů při ZŠ a ZUŠ České Budějovice
Výchovný ústav Sindlovy Dvory, Č. Bud.
ZŠ a MŠ Bezdrevská, České Budějovice
ZŠ a MŠ Borek
ZŠ a MŠ Boršov nad Vltavou
ZŠ a MŠ Dolní Bukovsko
ZŠ a MŠ Dříteň
ZŠ a MŠ Chrášťany
ZŠ a MŠ Jílovice
ZŠ a MŠ Kamenný Újezd
ZŠ a MŠ Lišov
ZŠ a MŠ Lišov
ZŠ a MŠ Olešník
ZŠ a MŠ Olešník ZŠ a MŠ Olešnice u ČB
ZŠ a MŠ Ševětín
ZŠ a MŠ Temelín
ZŠ a MŠ Zahájí
ZŠ a ZUŠ Lidická, Zliv
ZŠ Borovany
ZŠ Dukelská, České Budějovice
ZŠ Hluboká nad Vltavou
ZŠ L. Kuby, České Budějovice
ZŠ Máj, České Budějovice
ZŠ Matice školské, České Budějovice
ZŠ Trhové Sviny
ZUŠ Trhové Sviny

Okres Písek

1. ZŠ T.G. Masaryka v Milevsku
2. ZŠ J.A. Komenského Milevsko
Dětský domov a speciální školy, Písek
Gymnázium Milevsko
SOŠ a SOU Milevsko
SPŠ a VOŠ Karla Čapka, Písek
ZŠ a MŠ Čelakovského, Písek
ZŠ a MŠ Čížová
ZŠ a MŠ Dr. M. Horákové, Písek
ZŠ a MŠ Husovo nám., Písek
ZŠ a MŠ Mirovice
ZŠ a MŠ Šobrova, Písek
ZŠ a MŠ Záhoří
ZŠ Edvarda Beneše MŠ Písek
ZŠ Edvarda Beneše v Písku
ZŠ Chyšky
ZŠ J.A. Komenského, Písek
ZŠ Kovářov
ZŠ M.Alše Mirotice
ZŠ Protivín
ZŠ Svobodná a MŠ Písek
ZŠ T.G. Masaryka a MŠ Písek
ZŠ Veselíčkova
ZUŠ Milevsko, Libušina

Okres Tábor

Gymnázium nám. Fr. Křižíka, Tábor
SPŠ strojní a stavební, Tábor
Táborské soukromé gymnázium
ZŠ a MŠ Borotín
ZŠ a MŠ Jistebnice
ZŠ a MŠ Ratibořské Hory
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí
ZŠ a MŠ Slapy u Tábora
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi
ZŠ a MŠ Třída Čs. armády, Tábor
ZŠ a MŠ Želeč
ZŠ Bechyně
ZŠ Blatenské sídliště 23, Veselí nad Lužnicí
ZŠ Helsinská Tábor
ZŠ Husova Tábor
ZŠ Husova, Tábor
ZŠ Chýnov, Gabrielovo náměstí
ZŠ Mladá Vožice
ZŠ nám. Mikuláše, Tábor
ZŠ Parkány, Tábor
ZŠ Tábor - Čekanice Průběžná
ZUŠ Sezimovo Ústí
ZUŠ V. Pichla, Bechyně ZŠ Zborovská Tábor

Okres Strakonice

SOU služeb, Vodňany
SŠ a Jazyková škola Volyně
ZŠ a MŠ Bělčice
ZŠ a MŠ Cehnice
ZŠ a MŠ Čestice
ZŠ a MŠ Lnáře
ZŠ a MŠ Malenice
ZŠ a MŠ Volenice
ZŠ Alešova, Vodňany
ZŠ Bavorov
ZŠ Bavorovská, Vodňany
ZŠ Dukelská, Strakonice
ZŠ J.A. Komenského, Blatná
ZŠ Povážská
ZŠ Smečno
ZŠ Vodňany

Okres Prachatice

DDM Ševčíkova, Prachatice
Gymnázium a SOŠ Vimperk
Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137
ZŠ a MŠ Borová Lada
ZŠ a MŠ Čkyně
ZŠ a MŠ Horní Vltavice
ZŠ a MŠ Nová Pec
ZŠ a MŠ Strážný
ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice
ZŠ a MŠ Vacov
ZŠ a MŠ Zdíkov
ZŠ M. Jana Husa, Husinec
ZŠ Netolice
ZŠ Prachatice, Národní
ZŠ praktická Vimperk
ZŠ Vimperk
ZŠ Vitějovice
ZŠ Volary
ZŠ, ZUŠ a MŠ Stachy
ZUŠ Vimperk

Okres Pelhřimov

ZŠ a MŠ Nová Cerekev
ZŠ Božejov
ZŠ Osvobození, Pelhřimov

Okres Jindřichův Hradec

DDM Jindřichův Hradec
Gymnázium Třeboň
Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec
SOU Dačice
SOU zemědělské a služeb, Dačice
SSŠ obchodu, služeb a provozu hotelů s.r.o.
SŠ České Velenice
SŠ rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň
Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec
ZŠ a MŠ Budeč
ZŠ a MŠ Deštná
ZŠ a MŠ Kardašova Řečice
ZŠ a MŠ Lodhéřov
ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí
ZŠ a MŠ Majdalena
ZŠ a MŠ Nová Včelnice
ZŠ a MŠ Popelín
ZŠ a MŠ Rapšach
ZŠ Chlum u Třeboně
ZŠ praktická, Třeboň
ZŠ sídliště Vajgar, Jindřichův Hradec
ZŠ Strmilov
ZŠ Štítného, Jindřichův Hradec
ZŠ Větrná, Jindřichův Hradec
ZŠ Zahrádky

Okres Český Krumlov

DD, ZŠ a ŠJ Horní Planá
DDM Kaplice
SUŠ Sv. Anežky České, Český Krumlov
ZŠ a MŠ Černá v Pošumaví
ZŠ a MŠ Dolní Dvořiště
ZŠ a MŠ Horní Planá ZŠ a MŠ Frymburk
ZŠ a MŠ Hořice na Šumavě
ZŠ a MŠ Kájov
ZŠ a MŠ Malonty
ZŠ a MŠ Náměstí, Vyšší Brod
ZŠ a MŠ Větřní
ZŠ a MŠ Zubčice, Velešín
ZŠ Český Krumlov
ZŠ Kaplice
ZŠ Plešivec
ZŠ T.G.Masaryka, Český Krumlov
ZŠ Trhové Sviny
ZŠ Za Nádražím, Český Krumlov

Okres Havlíčkův Brod

ZŠ a MŠ Dobrnice
ZŠ Lipnice nad Sázavou
ZŠ Štáflova, Havlíčkův Brod
ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod
ZŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod

 

Plzeňský kraj

Okres Plzeň

10. ZŠ Plzeň
13. ZŠ Plzeň
14. ZŠ Plzeň
15. ZŠ Plzeň
16. ZŠ a MŠ Plzeň
17. ZŠ a MŠ Plzeň
2. ZŠ Plzeň
22. ZŠ Plzeň
26. ZŠ Plzeň
31. ZŠ Plzeň
33. ZŠ Plzeň
81. MŠ Plzeň
Gymnázium Blovice
Gymnázium F. Křižíka a ZŠ s.r.o., Plzeň
Gymnázium Luďka Pika, Plzeň
Integrovaná SŠ, Stod
Jazyková škola Plzeň
OA nám. T. G. Masaryka, Plzeň
OŠ, ZŠ a MŠ V Sídlišti, Zbůch
SOŠ ochrany osob a majetku, Plzeň
SOŠ profesora Švejcara, Plzeň
SOU Horní Bříza
Soukromá ZUŠ Trnka, o.p.s.
Střední prům. škola Plzeň
Unie rodičů, sdružení při ZŠ v Blovicích
VOŠ a SPŠE Koterovská, Plzeň
ZŠ a MŠ Dolní Bělá
ZŠ a MŠ Dolní Lukavice
ZŠ a MŠ dr. E. Beneše, Kožlany
ZŠ a MŠ generála Pattona, Dýšina
ZŠ a MŠ Heřmanova Huť
ZŠ a MŠ Chocenice
ZŠ a MŠ Chotíkov
ZŠ a MŠ Chválenice
ZŠ a MŠ Kozojedy, Kralovice
ZŠ a MŠ Letiny
ZŠ a MŠ Lužany, Lužany u Přeštic
ZŠ a MŠ Manětín
ZŠ a MŠ Město Touškov
ZŠ a MŠ Mladotice
ZŠ a MŠ Nečtiny
ZŠ a MŠ Nýřany
ZŠ a MŠ pro zrakově postižené, Plzeň
ZŠ a MŠ Skočice
ZŠ a MŠ Starý Plzenec
ZŠ a MŠ Stod
ZŠ a MŠ Stod
ZŠ a MŠ Tlučná
ZŠ a MŠ Úterý
ZŠ a MŠ Vejprnice
ZŠ a MŠ Vřesinská Plzeň - Boškov
ZŠ a MŠ Žihle, Kralovice
ZŠ a OŠ Zbůch
ZŠ Blatnice u Plzně
ZŠ Blovice
ZŠ gen. Pattona, Dýšina
ZŠ Heyrovského, Plzeň
ZŠ Chlumčany u Přeštic
ZŠ Chotěšov
ZŠ Chrást
ZŠ Kamenný Újezd
ZŠ Kaznějov
ZŠ Líšťany
ZŠ Masarykova Zruč - Senec
ZŠ Merklín
ZŠ Mileč, Nepomuk
ZŠ Nepomuk
ZŠ Nová, Kralovice
ZŠ praktická a speciální, Mariánské Lázně
ZŠ speciální DČCE Merklín
ZŠ Třemošná
ZUŠ Kralovice

Okres Rokycany

Pionýr HRÁDEK, Hrádek u Rokycan
SOU Rokycany
SŠ, Rokycany, Jeřabinová
Školský úřad Rokycany
ZŠ a MŠ Ejpovice
ZŠ a MŠ Mirošov
ZŠ a MŠ Stupno, Břasy
ZŠ a MŠ Volduchy
ZŠ Mýto
ZŠ Osek
ZŠ Rokycany
ZŠ T.G. Masaryka, Rokycany
ZŠ v Kařeze
ZŠ Zbiroh
ZUŠ Jiráskova, Rokycany

Okres Klatovy

DDM Klatovy
DDM Nýrsko
Gymnázium Sušice
Střední zdrav. škola, Klatovy
ZŠ a MŠ Běšiny
ZŠ a MŠ Dlouhá Ves
ZŠ a MŠ Hartmanice
ZŠ a MŠ Chanovice, Horažďovice
ZŠ a MŠ Chudenín
ZŠ a MŠ Klatovská, Plánice
ZŠ a MŠ Kolinec
ZŠ a MŠ Mochtín
ZŠ a MŠ Nýrsko
ZŠ a MŠ Švihov, Školní
ZŠ a MŠ Zavlekov
ZŠ Blatenská, Horažďovice
ZŠ Dr. Ing. Františka Křižíka a MŠ, Plánice
ZŠ Horažďovice
ZŠ Lerchova, Sušice
ZŠ v Sušici
ZŠ, ZUŠ a MŠ Kašperské Hory

Okres Tachov

Gymnázium Pionýrská, Tachov
SOŠ Stříbro
SPŠ Světce
ZŠ a MŠ Halže, Tachov
ZŠ a MŠ Chodová, Planá
ZŠ a MŠ Lesná
ZŠ a MŠ Svojšín
ZŠ a MŠ Tachov
ZŠ a MŠ Záchlumí
ZŠ Černošín
ZŠ Kladruby u Stříbra
ZŠ Konstantinovy Lázně
ZŠ Planá u Mar. Lázní
ZŠ Přimda
ZŠ Stříbro
ZŠ Školní, Přimda
ZŠ Várečná, Tachov
ZUŠ Planá, Dukelských hrdinů
ZUŠ Rokycany, Tachov
ZUŠ Stříbro

Okres Domažlice

Gymnázium J.Š. Baara, Domažlice
MŠ a ZŠ Blížejov
SOŠ a SOU Horšovský Týn
VOŠ, OA a Střední zdravotnická škola Domažlice
ZŠ a MŠ Domažlice, Msgre. B.Staška
ZŠ a MŠ Postřekov
ZŠ a OŠ Horšovský Týn
ZŠ Holýšov
ZŠ Hostouň
ZŠ Koloveč
ZŠ Komenského Domažlice
ZŠ Všeruby
ZUŠ Horšovský Týn

 

Ústecký kraj

Okres Chomutov

Gymnázium Kadaň
Soukromé gymnázium Chomutov
Střední průmyslová škola elektrotechnická a ZDVPP, spol. s r.o.
ZŠ a MŠ 17. listopadu, Chomutov
ZŠ a MŠ Březno u Chomutova
ZŠ a MŠ Čížkovice
ZŠ a MŠ Nové Sedlo, Žatec
ZŠ a MŠ Palachova, Chomutov
ZŠ a MŠ Radonice u Kadaně
ZŠ a MŠ Strupčice
ZŠ Havlíčkova Chomutov
ZŠ Hornická, Chomutov
ZŠ Jirkov
ZŠ Kadaň
ZŠ Klášterec nad Ohří
ZŠ Krátká, Klášterec N/O
ZŠ Na Podlesí Kadaň
ZŠ Petlérská, Klášterec N/O
ZŠ speciální a MŠ, Chomutov
ZŠ Školní, Kadaň
ZŠ Vejprty

Okres Teplice

DDM Osek
DDM, ZŠP, PŠ, ŠJ, ŠD Duchcov
Gymnázium Čs. Dobrovolců, Teplice
Selestiánské stř. Š. trochty - DDM, Teplice
Speciální ZŠ a MŠ, Teplice, U Červ. kostela
SPŠ Benešovo nám. Teplice
ZŠ a MŠ Koperníkova, Teplice
ZŠ a MŠ Zabrušany
ZŠ Aléská, Bílina
ZŠ Dubí u Teplic
ZŠ J. Pešaty, Duchcov
ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov
ZŠ Košťany
ZŠ Lidická, Bílina
ZŠ Plynárenská, Teplice
ZŠ praktická Teplice
ZŠ Proboštov
ZŠ s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice
ZŠ s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice
ZŠ U Nových Lázní, Teplice
ZŠ Zabrušany
ZUŠ Teplice

Okres Litoměřice

DDM Elko, Lovosice
DDM Trend, Roudnice nad Labem
Dětský domov Dlažkovice, Třebívlice
LINGUA UNIVERSAL ZŠ a MŠ Litoměřice
Masarykova ZŠ Svojsíkova, Litoměřice
SOU INDUSTRIA Litoměřice
SPŠ J.H.Pestalozziho, Litoměřice
SŠ Pohoda s.r.o., Litoměřice
SZŠ a PŠ Lovosice
SZŠ Štětí
VOŠ Štětí
ZŠ a MŠ Bechlín
ZŠ a MŠ Bohušovice n/Ohří
ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
ZŠ a MŠ Hoštka u Roudnice nad Labem
ZŠ a MŠ Mnetěš
ZŠ a MŠ Radovesice
ZŠ a MŠ Velemín
ZŠ Antonína Baráka, Lovosice
ZŠ Bechlín
ZŠ Boženy Němcové, Litoměřice
ZŠ Brozany n. O.
ZŠ Budyně nad Ohří
ZŠ Horní Beřkovice
ZŠ Husovo n. Bohušovice n. O.
ZŠ Ladova, Litoměřice
ZŠ Litoměřice
ZŠ praktická Jungmanova, Roudnice n/L
ZŠ Roudnice n/L
ZŠ s MŠ Školní Mšené - lázně
ZŠ speciální, ZŠ praktická a Praktická škola
ZŠ Straškov - Vodochody
ZŠ Školní, Štětí
ZŠ Štětí
ZŠ T.G. Masaryka Štětí
ZŠ U stadionu Litoměřice
ZŠ Úštěk
ZŠ v Třebenicích
ZUŠ Horova, Štětí

Okres Louny

Gymnázium Podbořany
Gymnázium V. Hlavatého, Louny
Logopedická ZŠ Měcholupy u Žatce
ZŠ a MŠ Bitozeves
ZŠ a MŠ Blatno u Podbořan
ZŠ a MŠ Staňkovice u Žatce
ZŠ a MŠ Vroutek
ZŠ a MŠ Zeměchy, Louny
ZŠ J. A. Komenského
ZŠ Karlovarská Vroutek
ZŠ Lipenec
ZŠ Peruc
ZŠ Podbořany
ZŠ Postoloprty
ZŠ Přemyslovců, Louny

Okres Děčín

DDM, Rumburk
Evropská OA, Děčín
Gymnázium Komenského náměstí, Děčín
Gymnázium Komenského, Česká Kamenice
Gymnázium Varnsdorf
SŠ lodní dopravy a tech. Řemesel,Děčín VI SOŠ mediální grafiky a polygrafie Rumburk
SŠ Vítězství, Děčín
SŠ zahradnická a zemědělská A.E. Komerse, Děčín
SŠŘS Ruská, Děčín
SŠS a CR, Varnsdorf
Střední lesnická škola Šluknov
SZŠ a MŠ T.G. Masaryka
SZŠ a OA Rumburk
SZŠ, Šluknov
VOŠ a SPŠS Děčín
VOŠ a SŠ Varnsdorf
ZŠ a MŠ Benešov N/P
ZŠ a MŠ Děčín IV.
ZŠ a MŠ Děčín VIII, Vojanova 12
ZŠ a MŠ Dolní Habartice, Děčín
ZŠ a MŠ Dolní Poustevna
ZŠ a MŠ Heřmanov
ZŠ a MŠ Huntířov
ZŠ a MŠ Kosmonautů, Děčín
ZŠ a MŠ Máchovo nám., Děčín
ZŠ a MŠ Na Pěšině, Děčín
ZŠ a MŠ Rybniště
ZŠ a MŠ Školní, Děčín
ZŠ a MŠ Verneřice
ZŠ a MŠ Vilémov u Šluknova
ZŠ a MŠ Žleby
ZŠ Dolní Podluží
ZŠ Jiříkov
ZŠ Kamenická, Děčín II
ZŠ Malšovice
ZŠ Mikulášovice
ZŠ Staré Křečany
ZŠ T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice
ZŠ Varnsdorf
ZŠ Velký Šenov
ZUŠ Rumburk

Okres Most

Gymnázium Most
Podkrušnohorské gymnázium Most
SOU služeb, Litvínov
Soukromá sportovní ZŠ s.r.o., Litvínov
SŠ gastronomie a služeb, Most
Střední průmyslová škola Most
VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
ZŠ a MŠ Hora Svaté Kateřiny
ZŠ a MŠ Podkrušnohorská, Litvínov
ZŠ a MŠ Ruská, Litvínov
ZŠ J. Arbese, Most
ZŠ Jana Palacha, Most
ZŠ Meziboří
ZŠ Okružní, Most
ZŠ Okružní, Most
ZŠ Podkrušnohorská, Litvínov
ZŠ Podkrušnohorská, Litvínov
ZŠ Rozmarýnová Most
ZŠ s rozšířenou výukou jazyků a MŠ, Litvínov
ZŠ Václava Talicha, Most
ZŠ Zdeňka Štěpánka Most
ZŠ Zlatnická, Most

Okres Ústí nad Labem

DDM Velká Hradební, Ústí N/L
Soukromé SOU Industria II s.r.o., Ústí N/L
SŠ elektrotechniky a spojů, Ústí nad Labem
SŠ Trmice
VOŠZ a SŠZ Palachova, Ústí N/L
ZŠ a MŠ Malečov
ZŠ a MŠ Petrovice N/L
ZŠ a MŠ Povrly
ZŠ a MŠ Tisá
ZŠ České mládeže, Ústí nad Labem
ZŠ E. Krásnohorské, Ústí nad Labem
ZŠ Hlavní, Ústí N/L
ZŠ Hluboká, Ústí nad Labem
ZŠ Chlumec u Ústí N/L
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem
ZŠ Palachova, Ústí nad Labem
ZŠ praktická Chabařovice
ZŠ Stříbrnická, Ústí N/L
ZŠ Trmice
ZŠ Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3
ZŠ Vojnovičova, Ústí nad Labem
ZUŠ Chabařovice

 

 

Karlovarský kraj

Okres Cheb

4. ZŠ Cheb
5. ZŠ Cheb
6. ZŠ Cheb
Gymnázium a SOŠ Mariánské Lázně
Gymnázium a SOŠE Mariánské Lázně
Gymnázium Cheb
ZŠ a MŠ Hazlov
ZŠ a MŠ Lázně Kynžvart
ZŠ a MŠ Libá
ZŠ a MŠ Lipová, Cheb
ZŠ a MŠ Plesná
ZŠ a MŠ Školní, Drmoul
ZŠ a PŠ Studentská, Aš
ZŠ Hlávkova, Cheb
ZŠ Husova, Cheb
ZŠ JIH, Mariánské Lázně
ZŠ Kamenná, Aš
ZŠ Luby, Luby u Chebu
ZŠ speciální Mariánské Lázně
ZŠ Úsovice
ZŠ Velká Hleďsebe
ZUŠ Mariánské Lázně

Okres Karlovy Vary

DDM Nová Role
Obchodní akademie Karlovy Vary
SOŠ a SOU Dalovice
SOŠ a SOU Nejdek
SOŠ stavební Karlovy Vary
SOU Toužim
SPŠ keramická a sklářská, Karlovy Vary
SRPŠ při ZŠ Myslbekova, Ostrov N/O
SRPŠ při ZŠ Truhlářská, Karlovy vary
Střední zemědělská škola Dalovice
ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou
ZŠ a MŠ Božičany
ZŠ a MŠ Březová u Karlových Varů
ZŠ a MŠ Chyše
ZŠ a MŠ Krajková
ZŠ a MŠ Kyselka
ZŠ a MŠ Kyselka
ZŠ a MŠ při nemocnici, Karlovy Vary
ZŠ a MŠ Svahová, Karlovy Vary
ZŠ a MŠ Štědrá
ZŠ a MŠ Útvina, Toužim
ZŠ Abertamy
ZŠ Antonína Dvořáka, Karlovy Vary
ZŠ Dukelských hrdinů, Karlovy Vary
ZŠ Hroznětín
ZŠ Kollárova, Karlovy Vary
ZŠ Krušnohorská, Karlovy Vary
ZŠ M.C. Sklodowské a MŠ Jáchymov
ZŠ Merklín
ZŠ Nejdek
ZŠ Nová Role
ZŠ praktická a MŠ, Toužim
ZŠ Toužim
ZŠ Truhlářská, Karlovy Vary
ZŠ Žandov
ZŠ Žlutice
ZUŠ Nejdek

Okres Sokolov

DDM Sokolov
Gymnázium Sokolov
Gymnázium, ZŠ a MŠ Mánesova, Sokolov
Soukromá OA s. r. o. Sokolov
ZŠ a MŠ Oloví
ZŠ Bukovany u Sokolova
ZŠ Habartov
ZŠ Královské Poříčí
ZŠ Kynšperk nad Ohří
ZŠ praktická a speciální Habartov
ZŠ praktická a ZŠ speciální Kraslice
ZŠ Rokycanova
ZŠ Rotava
ZŠ Svatava
ZŠ Vintířov

Královehradecký kraj

Okres Hradec Králové

Biskupské gymnázium a ZŠ a MŠ Hradec Králové
Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové
Hotelová SOŠ, Gymnázium a SOU služeb, s.r.o. Třebechovice
Klub přátel Klicperky, Nový Bydžov
Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Černilov
Masarykova ZŠ a MŠ, Hradec Králové
Masarykova ZŠ, Plotiště
První soukromá ZŠ Vocelova, Hradec Králové
První soukromé jazykové gamnázium Hradec Králové
Speciální ZŠ a MŠ, Trutnov
SPŠ Hradec Králové
Trivis - SŠV Třebechovice pod Orebem, s.r.o.
UK a LK, Hradec Králové
Základní umělecká škola Nový Bydžov
ZŠ a MŠ Černožice
ZŠ a MŠ Hlušice
ZŠ a MŠ Hradec Králové, Štefcova 1092
ZŠ a MŠ J. Gončára, Hradec Králové
ZŠ a MŠ Jana Pavla II., Hradec Králové
ZŠ a MŠ Lhota pod Libčany
ZŠ a MŠ Libčany
ZŠ a MŠ M. Horákové, Hradec Králové
ZŠ a MŠ Malšova Lhota
ZŠ a MŠ Mžany, Nechanice
ZŠ a MŠ Nový Hradec Králové
ZŠ a MŠ Osice
ZŠ a MŠ Pešinova, Hradec Králové
ZŠ a MŠ Prasek
ZŠ a MŠ Praskačka
ZŠ a MŠ Prointepo s.r.o., Hradec Králové
ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem
ZŠ a MŠ Stěžery
ZŠ a MŠ Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn
ZŠ a MŠ Úprkova, Hradec Králové
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
ZŠ Dohalice
ZŠ F. Palackého, Nový Bydžov
ZŠ Habrmanova Hradec Králové
ZŠ Nepolisy
ZŠ Nový Bydžov
ZŠ Sion Hradec Králové
ZŠ, MŠ a PŠ Daneta s.r.o., Hradec Králové

Okres Jičín

Gymnázium Lepařovo Jičín
ISŠ Nová Paka
Masarykova ZŠ Stará Paka
SOU Lázně Bělohrad
ZŠ a MŠ Běchary
ZŠ a MŠ Dobrá Voda u Hořic
ZŠ a MŠ Chomutice, Chomutice u Hořic
ZŠ a MŠ Jičín
ZŠ a MŠ Libáň
ZŠ a MŠ Lužany
ZŠ a MŠ Radim
ZŠ Husova Jičín
ZŠ Karla Jaromíra Erbena Militín
ZŠ Lázně Bělohrad
ZŠ Poděbradova Jičín
ZŠ Valdice
ZŠ Vidochov
ZUŠ J.B. Foerstra Jičín
ZUŠ Nová Paka

Okres Trutnov

DDM Jednička, Dvůr Králové N/L
Gymnázium Trutnov
Gymnázium, Vrchlabí, Komenského
OA Trutnov
SOŠ a SOU Trutnov
Speciální ZŠ Úpice
VOŠ zdravotnická a SŠ zdravotnická, Trurnov
ZŠ , V Domcích, Trutnov
ZŠ 5. května, Dvůr Králové nad Labem
ZŠ a MŠ Bernartice u Trutnova
ZŠ a MŠ Bílá Třemešná
ZŠ a MŠ Bílá Třemešná
ZŠ a MŠ Černý Důl
ZŠ a MŠ Dolní Branná
ZŠ a MŠ Dolní Olešnice
ZŠ a MŠ Horní Kalná
ZŠ a MŠ Horní Maršov
ZŠ a MŠ Horská, Vrchlabí
ZŠ a MŠ Chotěvice
ZŠ a MŠ Choustníkovo Hradiště
ZŠ a MŠ Chvaleč
ZŠ a MŠ J. A. Komenského 193, Vlčice u Trutnova
ZŠ a MŠ Janské Lázně
ZŠ a MŠ Kocbeře
ZŠ a MŠ Kunčice nad Labem
ZŠ a MŠ Mladé Buky
ZŠ a MŠ Okružní, Špindlerův Mlýn
ZŠ a MŠ Pilníkov
ZŠ a MŠ Radvanice
ZŠ a MŠ Svoboda nad Úpou
ZŠ a MŠ Velká Pláň
ZŠ a MŠ Vítězná - Kocléřov
ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ Dubenec
ZŠ K. Klíče, Hostinné
ZŠ Lesní, Vrchlabí
ZŠ Mládežnická Trutnov
ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem
ZŠ pro žáky se spec. por. učení, Trutnov
ZŠ R. Frimla, Trutnov
ZŠ Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem
ZŠ speciální Diakonie ČCE Vrchlabí
ZŠ Strž, Dvůr Králové nad Labem
ZŠ Vrchlabí

Okres Náchod

DD a MŠ Broumov
Gymnázium a SOŠ Lužická, Jaroměř
SŠ Nové Město nad Metují
Středisko služeb školám, Náchod
ZŠ a MŠ Bukovice
ZŠ a MŠ Dolany u Jaroměře
ZŠ a MŠ Dolní Radechová
ZŠ a MŠ Hronov
ZŠ a MŠ Chvalkovice v Čechách
ZŠ a MŠ Jasenná
ZŠ a MŠ Jetřichov, Meziměstí u Broumova
ZŠ a MŠ Martínkovice
ZŠ a MŠ Stárkov
ZŠ a MŠ Studnice
ZŠ a MŠ Suchý Důl
ZŠ a MŠ Teplice nad Metují
ZŠ a MŠ Velká Jesenice
ZŠ a MŠ Vernéřovice
ZŠ a MŠ Žďárky
ZŠ Bratří Čapků, Červený Kostelec
ZŠ Červený Kostelec
ZŠ Česká Skalice
ZŠ Dolní Radechová
ZŠ Drtinovo nám., Náchod
ZŠ Hradební, Broumov
ZŠ Hradec Králové Štefánikova, Hradec Králové
ZŠ Jaroměř
ZŠ Jetřichov
ZŠ Náchod, 1. Máje
ZŠ Nový Hrádek
ZŠ Pavlišovská, Náchod
ZŠ speciální, Jaroměř
ZŠ Václava Hejny, Červený Kostelec
ZUŠ Broumov
ZUŠ Police nad Metují

Okres Rychnov nad Kněžnou

DDM Dobruška
DDM Pelcova, Kostelec nad Orlicí
Gymnázium F.M. Pelcla
Masarykova ZŠ a MŠ Čermná nad Orlicí
SŠ - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška
Střední průmyslová škola elektrotechniky a inf. Tech. Dobruška
ZŠ a MŠ Albrechtice nad Orlicí
ZŠ a MŠ Černíkovice
ZŠ a MŠ Deštné v Orlických horách
ZŠ a MŠ Doudleby nad Orlicí
ZŠ a MŠ Lhoty u Potštejna
ZŠ a MŠ Lično
ZŠ a MŠ Lukavice
ZŠ a MŠ Ohnišov
ZŠ a MŠ Olešnice v Orl. Horách
ZŠ a MŠ Pěčín u Rychnova N/K
ZŠ a MŠ Přepychy
ZŠ a MŠ Rybná nad Zdobnicí
ZŠ a MŠ Rychnov nad Kněžnou
ZŠ a MŠ Slatina nad Zbrojnicí
ZŠ a MŠ Voděrady
ZŠ a MŠ Žďár nad Orlicí
ZŠ Dobré
ZŠ Kostelec nad Orlicí
ZŠ Olešnice u Rychnova nad Kněžnou
ZŠ Rychnov nad Kněžnou
ZŠ Solnice
ZUŠ Týniště nad Orlicí

 

Liberecký kraj

Okres Liberec

Dětský domov Dubá - Deštná
Gymnázium Duchcov
Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec
Gymnázium Frýdlant v Čechách
OA a Jazyková škola s právem stát. jazyk. zk., Liberec
SPŠ textilní Tyršova, Liberec
SŠ gastronomie a služeb, Liberec
SŠ Lomnice nad Popelkou
SŠ strojní, stavební a dopravní, Liberec
SŠ strojní, stavební a dopravní, Liberec
SŠ uměleckořemeslná a oděvní Liberec, s.r.o.
Středisko služeb školám Pertoltice pod Ralskem
ZŠ a MŠ Barvířská, Liberec
ZŠ a MŠ Bílý Kostel n. Nisou, Chrastava
ZŠ a MŠ Habartice
ZŠ a MŠ Hejnice
ZŠ a MŠ Chrastava, Vítkov
ZŠ a MŠ Jindřichovice pod Smrkem
ZŠ a MŠ Kunratice, Frýdlant v Čechách
ZŠ a MŠ Lužická, Liberec
ZŠ a MŠ Pěnčín
ZŠ a MŠ Rynoltice, Křižany
ZŠ a MŠ Stráž nad Nisou
ZŠ a prakt. škola Arkadie, Teplice
ZŠ Česká, Liberec
ZŠ Dobiášova, Liberec
ZŠ Hrádek nad Nisou - Donín
ZŠ Chrastava
ZŠ Kobyly, Pěnčín u Liberce
ZŠ Křižany - Žibřidice
ZŠ Lázně Libverda, Hejnice
ZŠ Na Výběžku, Liberec
ZŠ praktická a MŠ, Hrádek nad Nisou
ZŠ praktická a ZŠ speciální Orlí, Liberec
ZŠ praktická Gollova, Liberec
ZŠ Radostín, Sychrov
ZŠ Švermova, Liberec
ZŠ T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou
ZŠ, Vrchlického, Liberec
ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant
ZŠP a ZŠS Orlí, Liberec
ZUŠ Nové Město pod Smrkem

Okres Česká Lípa

DD Jablonné v Podještědí
SŠ Doksy
Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov
Školský úřad Česká Lípa
ZŠ a MŠ Doksy - Staré Splavy
ZŠ a MŠ Holany
ZŠ a MŠ Horní Libchava
ZŠ a MŠ Klíč, Česká Lípa
ZŠ a MŠ Mimoň
ZŠ a MŠ Pod Ralskem, Mimoň
ZŠ a MŠ Prask, Prysk
ZŠ a MŠ Skalice u Č. Lípy
ZŠ a MŠ Sloup v Čechách
ZŠ Dr. Miroslava Tyrše
ZŠ Horní Police
ZŠ Kravaře
ZŠ Mimoň
ZŠ nám. Míru, Nový Bor
ZŠ Nový Bor, Generála Svobody, Česká Lípa
ZŠ Partyzánská
ZŠ Pátova, Česká Lípa
ZŠ Slovanka, Česká Lípa
ZŠ Školní, Česká Lípa
ZŠ U Lesa, Nový Bor
ZUŠ Česká Lípa

Okres Jablonec nad Nisou

DDM Tanvald
DDM Vikýř, Jablonec nad Nisou
Masarykova ZŠ Zásada
SPŠ technická, Jablonec nad Nisou
SŠ řemesel a služeb, Jablonec n/Nisou
Svobodná ZŠ o.p.s.
ZŠ 5. května, Jablonec nad Nisou
ZŠ a MŠ Albrechtice v Jizerských horách
ZŠ a MŠ Huntířov
ZŠ a MŠ Josefův Důl u Jablonce nad Nisou
ZŠ a MŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou
ZŠ a MŠ Velké Hamry
ZŠ Jablonec nad Nisou - Kokonín
ZŠ Jablonec nad Nisou, Pivovarská
ZŠ Jenišovice u Jablonce nad Nisou
ZŠ Koberovy, Železný Brod
ZŠ Liberecká, Jablonec nad Nisou
ZŠ Na Šumavě, Jablonec nad Nisou
ZŠ Pelechovská, Železný Brod
ZŠ Rybářská, Jablonec nad Nisou

Okres Semily

Masarykova ZŠ Libštát
SŠ Alešova Turnov
SŠ speciální, Semily
ZŠ a MŠ Čistá u Horek
ZŠ a MŠ Jesenný
ZŠ a MŠ Mříčná
ZŠ a MŠ Studenec
ZŠ Benecko
ZŠ Dr. h.c. Jana Masaryka Harrachov
ZŠ Ivana Olbrachta, Semily
ZŠ Komenského, Lomnice nad Popelkou
ZŠ Rokytnice nad Jizerou
ZŠ Sobotecká, Turnov
ZŠ speciální a MŠ speciální Kosmonautů, Turnov
ZŠ Víchová nad Jizerou
ZŠ Vysoké nad Jizerou
ZŠ, MŠ a ZUŠ Jablonec nad Jizerou

   

Pardubický kraj

Okres Pardubice

DDM DELTA Pardubice
EDUCAnet - SOŠ Pardubice, s.r.o., Pardubice
Gymnázium a SŠ Přelouč
Labská hotelová SŠ a SOU Pardubice
NOE - Křesťanská ZŠ a MŠ
NOE - Křesťanská ZŠ, Pardubice
Služba škole Pardubice
SOU Kladruby nad Labem
SOU stavební, Pardubice
ZŠ a MŠ Dříteč
ZŠ a MŠ Klas, Pardubice
ZŠ a MŠ Lipoltice
ZŠ a MŠ Ostřešany, Pardubice
ZŠ a MŠ Ostřetín - Holice
ZŠ a MŠ Rokytno
ZŠ a MŠ Rybitví
ZŠ a MŠ Řečany nad Labem
ZŠ a MŠ Srch
ZŠ a MŠ Staré Ždánice
ZŠ Bratranců Veverků, Pardubice
ZŠ Holice
ZŠ Horní Jelení, okres Pardubice
ZŠ Horní Ředice
ZŠ Choltice
ZŠ Josefa Ressla, Pardubice
ZŠ Masarykovo nám., Přelouč
ZŠ Moravany
ZŠ Pardubice - Polabiny
ZŠ Pardubice - Svítkov
ZŠ Přelouč
ZŠ Rohvládova Bělá
ZŠ Semín
ZŠ Sezemice
ZŠ Vápno u Přelouče
ZUŠ Holice
ZUŠ Přelouč

Okres Chrudim

Hotelová škola Bohemia s.r.o., Chrudim
Speciální ZŠ Skuteč
Speciální ZŠ Školní náměstí Chrudim
ZŠ a MŠ Horní Bradlo
ZŠ a MŠ Chroustovice
ZŠ a MŠ Kameničky
ZŠ a MŠ Líšnice
ZŠ a MŠ Prosetín u Hlinska
ZŠ a MŠ při léčebně, Košumberk
ZŠ Bojanov
ZŠ Čs. pionýrů, Seč
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ Chrast u Chrudimě
ZŠ Kameničky
ZŠ Luže
ZŠ Prachovice
ZŠ Raná u Hlinska
ZŠ Ronov nad Doubravou
ZŠ Seč
ZŠ Slatiňany
ZŠ Smetanova, Hlinsko v Čechách
ZŠ Včelákov
ZUŠ Chrudim
ZUŠ Slatiňany

Okres Svitavy

SOU Svitavy
Speciální ZŠ Bystré
Speciální ZŠ Milady Horákové, Svitavy
ZŠ a MŠ Běly Jensen Opatov
ZŠ a MŠ Budislav, Budislav u Litomyšle
ZŠ a MŠ Horní Heřmanice
ZŠ a MŠ Chornice
ZŠ a MŠ Květná
ZŠ a MŠ Linhartice
ZŠ a MŠ Lubná u Poličky
ZŠ a MŠ Orlické Podhůří
ZŠ a MŠ Sádek
ZŠ Bystré
ZŠ Jedlová, Jedlová u Poličky
ZŠ Kunčina, Kunčina
ZŠ Lubná u Poličky
ZŠ Moravská Třebová Čs. armády
ZŠ Opatovec
ZŠ Palackého, Moravská Třebová
ZŠ Pomezí
ZUŠ Bohuslava Martinů, Polička
ZUŠ Jevíčko

Okres Ústí nad Orlicí

Gymnázium Vysoké Mýto
ISŠ technická, Vysoké Mýto
Letohradské soukromé gymnázium o.p.s., Letohrad
Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald v Čechách
SOŠ a SOU Lanškroun
Speciální ZŠ Žamberk
SŠ uměleckoprůmyslová, Ústí nad Orlicí
ZŠ a MŠ Červená Voda
ZŠ a MŠ Damníkov, Damníkov
ZŠ a MŠ Horní Třešňovec, Lanškroun
ZŠ a MŠ Jehnědí
ZŠ a MŠ Libchavy
ZŠ a MŠ Lukavice
ZŠ a MŠ Mistrovice
ZŠ a MŠ Mladkov
ZŠ a MŠ Ostrov u Lanškrouna
ZŠ a MŠ Pramínek, Česká Třebová
ZŠ a MŠ Rybník, Česká Třebová
ZŠ a MŠ Řetová
ZŠ a MŠ Skořenice, Choceň
ZŠ a MŠ Staříč
ZŠ a MŠ Tatenice
ZŠ a MŠ Těchonín
ZŠ a MŠ Třebovice
ZŠ a MŠ Vraclav, Vraclav
ZŠ a MŠ Zálší
ZŠ a MŠ Žabeň, Sviadnov
ZŠ a MŠ Žichlínek, Lanškroun
ZŠ Dolní Čermná
ZŠ Dolní Dobrouč
ZŠ Habrmanova
ZŠ Jindřicha Pravečka, Výprachtice
ZŠ Lanškroun
ZŠ Luková, Damníkov
ZŠ M. Choceňského, Choceň
ZŠ Nádražní ul., Česká Třebová
ZŠ praktická Česká Třebová
ZŠ Vysoké Mýto, Vysoké Mýto
ZŠ Zámrsk
ZUŠ Petra Ebena Žamberk

   
   

 

Moravskoslezský kraj

Okres Nový Jičín

Aktiv rodičů při ZŠ J.A.Komenského, Fulnek
Jubilejní ZŠ a MŠ Trojanovice
Mendelova SŠ, Nový Jičín
OU a praktická škola Nový Jičín
SŠ Divadelní Nový Jičín
SŠ přírodovědná a zem. U Jezu Nový Jičín
Výchovný ústav, SŠ a školní jídelna, Nový Jičín
ZŠ a MŠ Albrechtičky
ZŠ a MŠ Bernartice nad Odrou
ZŠ a MŠ Bílovec
ZŠ a MŠ Bravantice
ZŠ a MŠ Františka Palackého, Hodslavice                     
ZŠ a MŠ Hostašovice
ZŠ a MŠ Kunín
ZŠ a MŠ Mankovice
ZŠ a MŠ Nový Oldřichov
ZŠ a MŠ Sedlnice
ZŠ a MŠ Slatina u Bílovce
ZŠ a MŠ Spálov
ZŠ a MŠ Suchdol nad Odrou
ZŠ a MŠ Šenov u Nového Jičína
ZŠ a MŠ T. G. Masaryka, Fulnek
ZŠ a MŠ Tyršova Frenštát p. Radhoštěm                      
ZŠ a MŠ Veřovice
ZŠ a MŠ Závišice, Kopřivnice
ZŠ a MŠ Ženklava
ZŠ A. Zábranského, Rybí
ZŠ Heřmanice u Oder
ZŠ Jeseník nad Odrou
ZŠ Komenského, Nový Jičín
ZŠ Kopřivnice - Mniší, Kopřivnice
ZŠ Mořkov
ZŠ Nový Jičín
ZŠ Sjednocení, Studénka
ZŠ T. G. Masaryka, Studénka
ZUŠ Odry

Okres Bruntál

Soukromá SOŠ PRIMA s.r.o., Rýmařov                     
SŠ Rýmařov
Střední pedagogická škola Krnov
Střední škola průmyslová, Krnov
ZŠ a MŠ Brantice
ZŠ a MŠ Jindřichov u Krnova
ZŠ a MŠ Karlova Studánka
ZŠ a MŠ Karlovice
ZŠ a MŠ Osoblaha
ZŠ a MŠ Slezské Rudoltice
ZŠ a MŠ Světlá Hora
ZŠ a MŠ Široká Niva
ZŠ a MŠ Úvalno
ZŠ Břidličná
ZŠ Cihelní, Bruntál
ZŠ Jelínkova, Rýmařov
ZŠ Jesenická, Bruntál
ZŠ Krnov
ZŠ Okružní, Bruntál
ZŠ Osoblaha
ZŠ Rýmařovská, Bruntál
ZUŠ Albrechtice, Tyršova
ZUŠ nám. J. Žižky, Bruntál
ZUŠ Rýmařov

Okres Frýdek Místek

Církevní ZŠ Třinec
DDM Bezručova, Třinec
Gymnázium a SŠ Cihelní Frýdek Místek
Gymnázium Beskydy Mountain Academy, s.r.o., Frýdlant n/Ostravicí
PrimMat SSŠP s.r.o., Frýdek - Místek
SOŠ Třineckých železáren, Třinec
SŠ gastronomie a služeb, Frýdek-Místek
SŠ, ZŠ a MŠ Jablunkovska, Třinec
ZŠ a MŠ Baška
ZŠ a MŠ Bruzovice, Sedliště
ZŠ a MŠ Bukovec
ZŠ a MŠ Bystřice nad Olší
ZŠ a MŠ Dobratice
ZŠ a MŠ Dolní Lomná
ZŠ a MŠ Hrádek nad Olší
ZŠ a MŠ Janovice, Frýdlant nad Ostravicí
ZŠ a MŠ Koperníkova, Třinec
ZŠ a MŠ Košařiska
ZŠ a MŠ Milíkov u Jablůnkova
ZŠ a MŠ Návsí
ZŠ a MŠ Nošovice
ZŠ a MŠ Oldřichovice
ZŠ a MŠ Ostravice
ZŠ a MŠ Písečná, Jablunkov
ZŠ a MŠ Raškovice, Pražmo
ZŠ a MŠ Ropice
ZŠ a MŠ s polským jaz. vyuč., Bukovec
ZŠ a MŠ s polským jaz. vyuč., Návsí
ZŠ a MŠ Skalice
ZŠ a MŠ Skalice, Frýdek - Místek
ZŠ a MŠ Smilovice
ZŠ a MŠ Staré Město
ZŠ a MŠ Střítěž u Č. Těšína
ZŠ a MŠ Třanovice
ZŠ Brušperk
ZŠ Dany a Emila Zátopkových, Třinec
ZŠ Dobrá
ZŠ H. Sienkiewicze, Jablunkov
ZŠ Hálkova, Frýdek - Místek
ZŠ Komenského
ZŠ Mjr. Ambrože Bílka a MŠ Metylovice
ZŠ národ. umělce Petra Bezruče
ZŠ Petra Bezruče, Frýdek - Místek
ZŠ s polským jazykem vyučovacím, Vendryně
ZŠ Slezská Třinec
ZŠ T. G. Masaryka, Komorní Lhotka
ZŠ T.G. Masaryka a MŠ Komorní Lhotka
ZŠ Vratimov
ZUŠ Frýdek-Místek
ZUŠ Jablunkov
ZUŠ Třinec

Okres Opava

Masarykova SŠ zemědělská a VOŠ, Opava
Masarykova ZŠ a MŠ Melč
Občanské sdružení rodičů při ZŠ Mladecko, Mladecko         
Slezská univerzita v Opavě
Slezské gymnázium Opava
Speciální školy Vítkov
SŠ poštovních a logistických služeb, Opava
SŠ Technická, Opava
ZŠ a MŠ Bolatice
ZŠ a MŠ Brumovice
ZŠ a MŠ Darkovice
ZŠ a MŠ Hať u Hlučína
ZŠ a MŠ Hlučín - Bobrovníky
ZŠ a MŠ Chuchelná
ZŠ a MŠ Kyjovice
ZŠ a MŠ Otice, Otice
ZŠ a MŠ Palkovice
ZŠ a MŠ při zdr. zař. Olomoucká Opava
ZŠ a MŠ Raduň
ZŠ a MŠ Slavkov u Opavy
ZŠ a MŠ Šrámkova, Opava
ZŠ a MŠ Velká Polom
ZŠ a praktická škola Opava
ZŠ Boženy Němcové, Opava
ZŠ Budišov nad Budišovkou
ZŠ Děhylov
ZŠ Dvořákovy sady, Opava
ZŠ E. Beneše, Opava
ZŠ Englišova Opava
ZŠ Háj ve Slezsku
ZŠ Hať
ZŠ Hlučín
ZŠ Hornická, Hlučín
ZŠ Hradec nad Moravicí
ZŠ Komenského, Vítkov
ZŠ Mladecko
ZŠ Mokré Lazce
ZŠ Otická, Opava
ZŠ pro tělesně postižené, Opava
ZŠ Slezského odboje, Opava
ZŠ Stěbořice
ZŠ Vítkov
ZŠ, SŠ Velké Heraltice
ZŠ, SŠ, DD, školní internát Velké Heraltice
ZUŠ V.Vančury, Háj ve Slezsku

Okres Ostrava

Církevní ZŠ a MŠ Přemysla Pittra, Ostrava
Gymnázium, Ostrava - Zábřeh
Matiční gymnázium Ostrava
Občanské sdružení "Mládí" při ZŠ Šenov u N. Jičína              
Obchodní Akademie Ostrava - Mariánské Hory
Obchodní Akademie Ostrava - Poruba
Soukr. SUŠ AVEART Hasičská Ostrava
SPŠ elektrotechniky a informatiky, Ostrava
SPŠ stavební Ostrava
SŠ obchodní, Ostrava
Střední prům. škola, Ostrava
SUŠ Poděbradova, Ostrava
SZŠ a VOŠZ Ostrava - Mariánské Hory
ÚMOb Slezská Ostrava
ZŠ a MŠ Ostrava - Bělský les
ZŠ a MŠ Ostrava - Lhotka
ZŠ a MŠ Ostrava - Výškovice
ZŠ a MŠ Ostrava - Zábřeh
ZŠ a MŠ Šeříková, Ostrava
ZŠ a MŠ Vřesina, Vřesina u Bílovce                          
ZŠ Datyňská, Vratimov
ZŠ H. Salichové
ZŠ Chrjukinova, Ostrava
ZŠ Ibsenova Ostrava Přívoz
ZŠ J. Šoupala, Ostrava
ZŠ Monty School, Ostrava
ZŠ Na Vizině, Ostrava
ZŠ Ostrava - Hrabůvka
ZŠ Ostrava - Michálkovice
ZŠ Ostrava - Slezská Ostrava
ZŠ Ostrava - Vítkovice
ZŠ Ostrava - Zábřeh, Kpt. Vajdy 1a
ZŠ Paskovská, Ostrava - Hrabová
ZŠ speciální Diakonie ČCE Ostrava
ZŠ Šalounova Vítkovice
ZŠ U Haldy, Ostrava
ZŠ waldorfská Ostrava
ZUŠ H. Salichové, Ostrava
ZUŠ Hlučínská, Ostrava
ZUŠ Sokolská třída, Ostrava

Okres Karviná

Církevní ZŠ a MŠ Český Těšín
DD Srdce a ŠJ Karviná
Gymnázium a SOŠ Orlová - Lutyně
Gymnázium Františka Živného, Bohumín
Gymnázium Havířov
Gymnázium Jana Šabršuly s.r.o., Orlová
Linguistic - Jazyková škola s právem SJZ v.o.s.
Masarykova ZŠ a MŠ Bohumín
Masarykova ZŠ a MŠ Český Těšín
OA Orlová
SPŠ elektrotechnická, Havířov
SŠ Havířov-Prostřední Suchá
SŠTS Karviná
Střední zdrav. škola Karviná
ZŠ 1. máje, Bohumín
ZŠ a MŠ Albrechtice u Č. Těšína
ZŠ a MŠ Dětmarovice
ZŠ a MŠ Dolní Lutyně
ZŠ a MŠ Horní Bludovice
ZŠ a MŠ Horní Suchá
ZŠ a MŠ Hradiště, Těrlicko
ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
ZŠ a MŠ s polským jaz. vyuč., Horní Suchá
ZŠ a MŠ Stonava
ZŠ a MŠ tř. dr. E. Beneše, Bohumín
ZŠ Havířov - Město
ZŠ Karviná - Nové Město
ZŠ Ke Studánce, Orlová - Lutyně
ZŠ M. Pujmanové, Havířov
ZŠ Orlová - Lutyně
ZŠ Slezská, Český Těšín
ZŠ Slovenská, Český Těšín
ZŠ Slovenská, Karviná - Hranice
ZŠ T. G. Masaryka, Pudlov
ZŠ Těrlicko - Horní Těrlicko
ZŠ U Kapličky, Orlová
ZŠ U Lesa, Karviná - Ráj
ZŠ U Studny, Karviná
ZŠ Žákovská, Havířov
ZUŠ B. Smetany, Karviná
ZUŠ L. Janáčka, Havířov
ZUŠ Nový Bohumín

Okres Třinec

DDM Třinec
Základní církevní škola Třinec
ZŠ a MŠ Oldřichovice
ZŠ a MŠ Smilovice u Třince

   

Jihomoravský kraj

Okres Brno

Akademie STING, o.p.s., Brno
Eko Gymnázium Brno o.p.s.
Hotelová škola s.r.o., Brno
Konzervatoř Tř. Kapitána Jaroše, Brno
Masarykova ZŠ a MŠ Brno
Masyrykova univerzita , Pedagogická fakulta, Brno
Mendelova univerzita v Brně
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna
SOŠ E. Holuba, Brno
Soukromá MŠ a ZŠ s.r.o., Brno
Soukromá SCOLA COMENIANA, Brno
Soukromá SOŠ živnostenská Brno
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, Brno
SPŠE Brno
SŠ automobilní, Brno
SŠ elektrotechnická Brno
SŠ Charbulova, Brno
SŠ chemická, Brno
SŠ pro zdravotně postižené GEMINI, Brno
SŠ uměleckomanažerská Brno
SŠ zdravotnická a VOŠ zdravotnická Brno
SŠ zdravotnická, VOŠ zdravotnická, Liberec
SŠ, ZŠ a MŠ pro zrak. Postižené Kamenomlýnská, Brno
Sugestopedická škola INTKOS Axmanova, Brno
SZŠ a VOŠZ Merhautova, Brno
Školní jídelna Brno
Tyršova ZŠ Kuldova, Brno
VUT - Ústav mikroelektroniky, Brno
Waldorfská ZŠ a MŠ Brno
ZŠ a MŠ Babice nad Svitavou
ZŠ a MŠ Blažkova, Brno
ZŠ a MŠ Bosonožské nám., Brno
ZŠ a MŠ Bratčice
ZŠ a MŠ Brno - Milénova
ZŠ a MŠ Bzenecká, Brno
ZŠ a MŠ Deblín, Deblín
ZŠ a MŠ Dobravník
ZŠ a MŠ Holasice
ZŠ a MŠ Holasice, Rajhrad
ZŠ a MŠ Husova, Brno
ZŠ a MŠ Hustopeče u Brna
ZŠ a MŠ Ivančice - Němčice
ZŠ a MŠ Kanice, Bílovice nad Svitavou
ZŠ a MŠ Lažánky, Veverská Bitýška
ZŠ a MŠ Lomnice u Tišnova
ZŠ a MŠ Merhautova, Brno
ZŠ a MŠ Milénova, Brno
ZŠ a MŠ Moravské Bránice
ZŠ a MŠ Moutnice
ZŠ a MŠ nám. 28. října, Brno
ZŠ a MŠ Němčany, Slavkov u Brna
ZŠ a MŠ Neslovice, Ivančice
ZŠ a MŠ Nosislav
ZŠ a MŠ Nová Ves, Ivančice
ZŠ a MŠ Ostrovačice
ZŠ a MŠ Pastviny, Brno
ZŠ a MŠ Podolí, Podolí u Brna
ZŠ a MŠ Pohořelice, Pohořelice
ZŠ a MŠ Pramínek, Brno
ZŠ a MŠ Předklášteří
ZŠ a MŠ Přísnotice
ZŠ a MŠ Rozmarýnová, Brno
ZŠ a MŠ Střelice, Střelice u Brna
ZŠ a MŠ Syrovice
ZŠ a MŠ Telnice u Brna
ZŠ a MŠ Telnice u Brna
ZŠ a MŠ Tvarožná Lhota, Strážnice
ZŠ a MŠ Václava Havla Žďárec
ZŠ a MŠ Vejrostova, Brno
ZŠ a MŠ Veverské Knínice
ZŠ a MŠ Viničné Šumice
ZŠ a MŠ Vojkovice
ZŠ a MŠ Vranov, Vranov u Brna
ZŠ a MŠ Vysoké Popovice, Zastávka u Brna
ZŠ a MŠ Zakřany
ZŠ a MŠ Zeiberlichova, Brno
ZŠ a MŠ Žatčany
ZŠ Antonínská Brno
ZŠ Bakalovo nábř., Brno
ZŠ Brno Mutěnická
ZŠ Brumov, Lomnice u Tišnova
ZŠ Domašov, Domašov u Brna
ZŠ Hamry, Brno
ZŠ Hodějice, Slavkov u Brna
ZŠ Holzova, Brno
ZŠ Horní, Brno
ZŠ Horova Brno
ZŠ Jana Babáka, Brno
ZŠ Jasanová
ZŠ Jungmnannova, Kuřim
ZŠ Kamínky, Brno
ZŠ Laštůvkova, Brno
ZŠ Lelekovice
ZŠ Měnín
ZŠ Modřice
ZŠ Moravany u Brna
ZŠ Novolíšeňská, Brno
ZŠ Oslavany
ZŠ Palackého, Brno
ZŠ Pastviny Brno
ZŠ Pod Špilberkem, Brno
ZŠ Pozořice
ZŠ Rajhradice
ZŠ Říčany, Říčany u Brna
ZŠ Sokolnice, Masarykova
ZŠ Staňkova Brno
ZŠ Svážná, Brno
ZŠ Šlapanice
ZŠ Štolcova, Brno
ZŠ T.G.Masaryka, Hrušovany u Brna
ZŠ Těšany
ZŠ Vedlejší, Brno
ZŠ Vejrostova, Brno
ZŠ Vladimíra Menšíka Ivančice
ZŠ Zakřany, Zastávka u Brna
ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice u Tišnova
ZUŠ A. Muchy, Ivančice
ZUŠ Františka Jílka, Brno
ZUŠ Ořechov
ZUŠ Oslavany
ZUŠ Pohořelice
ZUŠ Slavkov u Brna

Okres Blansko

VOŠ ekonomická a zdravotnická SŠ, Boskovice
ZŠ a MŠ Adamov
ZŠ a MŠ Benešov u Boskovic
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská
ZŠ a MŠ Bořitov, Černá Hora
ZŠ a MŠ Deštná, Letovice
ZŠ a MŠ Knínice u Boskovic, Knínice u Boskovic                       
ZŠ a MŠ Kotvrdovice
ZŠ a MŠ Kunštát na Moravě
ZŠ a MŠ Lipovec
ZŠ a MŠ Ostrov u Macochy
ZŠ a MŠ Rájec - Jestřebí
ZŠ a MŠ Sebranice u Boskovic
ZŠ a MŠ Úsobrno
ZŠ a MŠ Vanovice
ZŠ a MŠ Žďárná
ZŠ Boskovice
ZŠ Bukovina
ZŠ Dolní Lhota
ZŠ Doubravice nad Svitavou
ZŠ Drnovice u Lysic
ZŠ E. Beneše Lysice
ZŠ Jedovnice
ZŠ Lipůvka
ZŠ Nýrov
ZŠ Sulíkov, Křetín
ZŠ Svitávka
ZŠ Velké Opatovice

Okres Břeclav

Gymnázium Klobouky u Brna
SOŠP a SOU Břeclav
SOU Mikulov
ZŠ a MŠ Boleradice
ZŠ a MŠ Borkovany
ZŠ a MŠ Bořetice u Hustopečí
ZŠ a MŠ Břeclav
ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice
ZŠ a MŠ Hlohovec
ZŠ a MŠ Nikolčice
ZŠ a MŠ Přibice
ZŠ a MŠ Sedlec, Sedlec u Mikulova
ZŠ a MŠ Uherčice, Uherčice u Hustopečí          
ZŠ Hustopeče
ZŠ Komenského, Břeclav
ZŠ M. Kundeříkové, Strážnice
ZŠ Slovácká, Břeclav
ZŠ T.G.Masaryka, Moravský Žižkov
ZŠ Tvrdonice
ZŠ Valtice
ZŠ Velké Němčice
ZŠ Velké Pavlovice
ZŠ Vrbice
ZŠ Zaječí
ZUŠ Hustopeče

Okres Hodonín

Církevní ZŠ ve Veselí nad Moravou
DDN Husova, Kyjov
ISŠ Lipová alej, Hodonín
SOŠ a SOU Kyjov SOŠ ekonomická a SOU Veselí nad Moravou
SOŠO a SOU Strážnice
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem
ZŠ a MŠ J.Dobrovolského, Lužice u Hodonína
ZŠ a MŠ Mikulčice
ZŠ a MŠ Nechvalín
ZŠ a MŠ Prušánky
ZŠ a MŠ Ratíškovice
ZŠ a MŠ Starý Poddvorov
ZŠ a MŠ Strážovice
ZŠ a MŠ Za Humny, Kyjov
ZŠ Čejkovice
ZŠ Dambořice
ZŠ Moravany, Moravany u Kyjova
ZŠ Očovská, Hodonín
ZŠ T.G.Masaryka, Šardice
ZŠ Újezd
ZŠ Vančurova, Hodonín

Okres Vyškov

OA Bučovice
ZŠ a MŠ Brankovice
ZŠ a MŠ Dražovice, Rousínov u Vyškov
ZŠ a MŠ Hrušky
ZŠ a MŠ Křižanovice
ZŠ a MŠ Milešovice, Otnice
ZŠ a MŠ Otnice
ZŠ a MŠ Podomí, Drnovice
ZŠ a MŠ Pustiměř
ZŠ a MŠ sídl. Osvobození, Vyškov
ZŠ a MŠ Šaratice
ZŠ Bohdalice, Bohdalice
ZŠ Bučovice
ZŠ Drnovice
ZŠ Letní Pole Vyškov
ZŠ Morávkova, Vyškov
ZŠ Račice - Pístovice
ZŠ Rousínov
ZŠ Slavkov u Brna
ZUŠ Bučovice
ZUŠ Ivanovice na Hané

Okres Znojmo

Gymnázium Smetanova, Moravský Krumlov
SOŠ Podyjí, Znojmo
ZŠ a MŠ Božice
ZŠ a MŠ Dobšice
ZŠ a MŠ Hevlín
ZŠ a MŠ Horní Dunajovice
ZŠ a MŠ Jezeřany - Maršovice
ZŠ a MŠ Klášterní, Znojmo
ZŠ a MŠ Loděnice
ZŠ a MŠ Rybníky, Moravský Krumlov
ZŠ a MŠ Suchohrdly u Miroslavi
ZŠ a MŠ Šanov
ZŠ a MŠ Tasovice
ZŠ a MŠ Troskotovice
ZŠ a MŠ Višňové
ZŠ Hostěradice
ZŠ JUDr. Josefa Mareše a MŠ, Znojmo
ZŠ Mašovice
ZŠ Mládeže Znojmo
ZŠ Šatov
ZŠ Václavské náměstí, Znojmo
ZŠ Želetice, Horní Dunajovice

Kraj Vysočina

Okres Jihlava

Křesťanská ZŠ Jihlava
Manažerská akademie, SOŠ, s.r.o.
SOŠ a SOU Třešť
SŠ stavební Jihlava
Škola cest. Ruchu, IEC s.r.o. Jihlava
TRIVIS - SŠV Jihlava s.r.o.
ZŠ a MŠ Brzkov, Polná
ZŠ a MŠ Cejle
ZŠ a MŠ Dlouhá Brtnice
ZŠ a MŠ Dolní Cerekev
ZŠ a MŠ Dušejov
ZŠ a MŠ Hodice, Třešť
ZŠ a MŠ Kamenice u Jihlavy
ZŠ a MŠ Luka nad Jihlavou
ZŠ a MŠ Předín
ZŠ a MŠ Růžená, Třešť
ZŠ a MŠ Velký Beranov
ZŠ a MŠ Vyskytná nad Jihlavou
ZŠ a MŠ Zhoř, Zhoř u Jihlavy
ZŠ Demlova, Jihlava
ZŠ Dobronín
ZŠ Jihlava - E. Rošického
ZŠ Kaliště
ZŠ Kollárova Jihlava
ZŠ Seifertova Jihlava
ZŠ T.G.Masaryka Jihlava
ZŠ Telč
ZŠ Velký Beranov
ZUŠ Masarykovo nám., Jihlava

Okres Havlíčkův Brod

SOU technické, Chotěboř
VOŠ a OA Chotěboř
ZŠ a MŠ Česká Bělá
ZŠ a MŠ Dlouhá Ves, Přibyslav
ZŠ a MŠ Dolní Město
ZŠ a MŠ Golčův Jeníkov
ZŠ a MŠ Libice N/D
ZŠ a MŠ Maleč
ZŠ a MŠ Okrouhlice
ZŠ a MŠ Rozsochatec
ZŠ a MŠ Šlapanov
ZŠ a MŠ Veselý Žďár, Havlíčkův Brod
ZŠ a MŠ Věž
ZŠ a MŠ Věžnice
ZŠ a MŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod
ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou
ZŠ a Praktická škola Chotěboř
ZŠ Konečná, Havlíčkův Brod
ZŠ Krucemburk
ZŠ Ledeč nad Sázavou
ZŠ Nuselská, Havlíčkův Brod
ZŠ Přibyslav
ZŠ Smetanova, Chotěboř
ZŠ Světlá nad Sázavou
ZŠ Štáflova, Havlíčkův Brod
ZŠ, ZUŠ, MŠ Lipnice nad Sázavou

Okres Žďár nad Sázavou

2. ZŠ Komenského Žďár n. Sázavou
4. ZŠ Švermova Žďár n. Sázavou
SOŠ Nové Město na Moravě
SOŠ Žďár nad Sázavou
SŠ a VOŠ zdravotnická, Žďár nad Sázavou
SŠO a služeb SČMSD Žďár N/S
VOŠ a SPŠ Studentská, Žďár nad Sázavou
ZŠ a MŠ Bohdalec, Bobrová
ZŠ a MŠ Dobrá voda, Křižanov
ZŠ a MŠ Dolní Heřmanice
ZŠ a MŠ Fryšava pod Žákovou horou
ZŠ a MŠ Jimramov
ZŠ a MŠ Křižánky, Svratka
ZŠ a MŠ Lhotky, Velké Meziříčí
ZŠ a MŠ Moravec
ZŠ a MŠ Radňovice
ZŠ a MŠ Rožná
ZŠ a MŠ Řečice
ZŠ a MŠ Štěpánov nad Svratkou
ZŠ a MŠ Tasov
ZŠ a MŠ Věcov
ZŠ a MŠ Velké Meziříčí
ZŠ a MŠ Vepřová, Velká Losenice
ZŠ a MŠ Vír
ZŠ a MŠ Žďárec
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Komenského, Pelhřimov
ZŠ Nové Město na Moravě
ZŠ Ostrov nad Oslavou
ZŠ Palachova, Žďár nad Sázavou
ZŠ Radostín nad Oslavou
ZŠ Ruda
ZŠ Velké Meziříčí
ZŠ Zvole

Okres Pelhřimov

DD Senožaty
DÚSP Černovice u Tábora
Gymnázium Humpolec
Gymnázium Pelhřimov
SPŠ a SOU Friedlova, Pelhřimov
SŠ Kamenice nad Lipou
ZŠ a MŠ Božejov
ZŠ a MŠ Čejov
ZŠ a MŠ Černovice
ZŠ a MŠ Hořepník
ZŠ a MŠ Jiřice, Humpolec
ZŠ a MŠ Nová Cerekev
ZŠ Hradská Humpolec
ZŠ Humpolec
ZŠ náměstí Svobody, Pacov
ZŠ Nový Rychnov
ZŠ Za Branou, Pacov
ZŠ Žirovnice
ZVŠ Pacov

Okres Třebíč

Katolické gymnázium, Třebíč
OA Dr. Albína Bráfa a JŠ, Třebíč
Obchodní akademie, Třebíč
SŠ průmyslová Třebíč
SŠ Třebíč
VOŠ a SŠ veterinární, zemědělská a zdravotnická
ZŠ a MŠ Blanice, Jaroměřice N/R
ZŠ a MŠ Březník
ZŠ a MŠ Budkov
ZŠ a MŠ Domamil
ZŠ a MŠ Hartvíkovice
ZŠ a MŠ Jakubov
ZŠ a MŠ Kojetice na Moravě
ZŠ a MŠ Lipník u Hrotovic
ZŠ a MŠ Lithoř, Lesonice
ZŠ a MŠ Lukov, Moravské Budějovice
ZŠ a MŠ Opatov na Moravě
ZŠ a MŠ při zdrav. zařízeních, Třebíč
ZŠ a MŠ Pyšel, Náměšť nad Oslavou
ZŠ a MŠ Valeč, Valeč u Hrotovic
ZŠ Benetice
ZŠ Budišov
ZŠ Cyrilometodějská, Třebíč
ZŠ Dolní Vilémovice
ZŠ Husova, Náměšť nad Oslavou
ZŠ Jaroměřice nad Rokytnou
ZŠ Moravské Budějovice
ZŠ Na Kopcích, Třebíč
ZŠ Okříšky
ZŠ Police
ZŠ Rapotice
ZŠ Římov, Stareč
ZŠ Třebíč
ZUŠ Moravské Budějovice

 

Olomoucký kraj

Okres Olomouc

DDM tř. 17.listopadu, Olomouc
DDM Vila Tereza Uničov
Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice
SOŠ ekonomiky a podnikání, Olomouc
SŠ a VOŠ E. Pöttinga, Olomouc
SŠ polygrafická, Olomouc
SŠ technická a obchodní, Olomouc
Školní jídelna Hlubočky
The International School in Olomouc
VOŠ sociální a teologická - Dorkas
ZŠ a MŠ Aloise Štěpánka, Dolany
ZŠ a MŠ Babice
ZŠ a MŠ Blatec, Dub nad Moravou
ZŠ a MŠ Bohuňovice
ZŠ a MŠ Bystročice
ZŠ a MŠ Dub nad Moravou
ZŠ a MŠ Grygov
ZŠ a MŠ Hněvotín
ZŠ a MŠ Huzová
ZŠ a MŠ Charváty
ZŠ a MŠ Cholina
ZŠ a MŠ Křelov - Břuchotín
ZŠ a MŠ logopedická Olomouc
ZŠ a MŠ Loučany
ZŠ a MŠ Mladějovice
ZŠ a MŠ Náklo
ZŠ a MŠ Nemilany
ZŠ a MŠ Olomouc - Nemilany
ZŠ a MŠ Pňovice, Litovel
ZŠ a MŠ Raisova, Olomouc
ZŠ a MŠ Řezníčkova, Olomouc
ZŠ a MŠ Skrbeň
ZŠ a MŠ Slatinice
ZŠ a MŠ Svatoplukova, Olomouc
ZŠ a MŠ Těšetice
ZŠ a MŠ Tršice
ZŠ a MŠ Újezd, Újezd u Uničova
ZŠ a MŠ Veřovice
ZŠ a MŠ, Bělkovice - Lešťany
ZŠ Dlouhá Loučka
ZŠ Doloplazy
ZŠ Dvorského Olomouc - Svatý kopeček
ZŠ Hlubočky
ZŠ Jívová, Olomouc
ZŠ Jungmannova, Litovel
ZŠ Moravský Beroun
ZŠ Náves Svobody, Olomouc - Holice
ZŠ Nedvědova, Olomouc
ZŠ Nová Hradečná
ZŠ Olomoucká, Hlubočky
ZŠ Paseka, Paseka u Šternberka
ZŠ Senice na Hané
ZŠ Stupkova, Olomouc
ZŠ Svatoplukova, Šternberk
ZŠ Štěpánov
ZŠ Troubelice
ZŠ Tř. Spojenců, Olomouc
ZŠ Uničov
ZUŠ Žerotín, Olomouc

Okres Šumperk

Nadační fond SPŠE Mohelnice
OU a PrŠ Mohelnice
SOŠ a SOU Šumperk
SŠ železniční a stavební, Šumperk
SŠ, ZŠ a MŠ Šumperk, Hanácká
ZŠ 8. května, Šumperk
ZŠ a MŠ Bohdíkov
ZŠ a MŠ Brníčko u Zábřeha
ZŠ a MŠ Dolní Město
ZŠ a MŠ Horní Studénky
ZŠ a MŠ Hoštejn, Zábřeh
ZŠ a MŠ Hrabenov
ZŠ a MŠ Hrabišín
ZŠ a MŠ Jindřichov
ZŠ a MŠ Kamená, Rohle
ZŠ a MŠ Pavlov
ZŠ a MŠ při lázních Bludov
ZŠ a MŠ Rájec, Zábřeh
ZŠ a MŠ Staré Město
ZŠ a MŠ Úsov
ZŠ B. Němcové Zábřeh
ZŠ Bohutín, Olšany u Šumperka
ZŠ Chromeč, Zábřeh
ZŠ Loštice
ZŠ Moravičany
ZŠ Postřelmov
ZŠ Sluneční, Šumperk
ZŠ Velké Losiny
ZŠ Vrchlického, Šumperk

Okres Přerov

Soukromá ZŠ Acorn´s a John´s school s.r.o., Přerov
ZŠ a MŠ Bělotín
ZŠ a MŠ Černotín
ZŠ a MŠ Hranice, Hranice
ZŠ a MŠ Kokory
ZŠ a MŠ Křenovice, Kojetín
ZŠ a MŠ Malá Dlážka
ZŠ a MŠ Mateřídouška, Přerov
ZŠ a MŠ Měřovice nad Hanou
ZŠ a MŠ Milenov, Hranice
ZŠ a MŠ Potštát
ZŠ a MŠ Prosenice
ZŠ a MŠ Rokytnice
ZŠ a MŠ Skalička
ZŠ a MŠ Sluníčko, Lipník nad Bečvou
ZŠ a MŠ Ústí, Hranice
ZŠ a MŠ Všechovice
ZŠ Bochoř
ZŠ Brodek u Přerova
ZŠ Dřevohostice
ZŠ Hranice
ZŠ J.A. Komenského a MŠ Přerov
ZŠ Kojetín
ZŠ Komenského Sušice
ZUŠ Antonína Dvořáka, Lipník nad Bečvou


Okres Prostějov

ZŠ Zdeny Kaprálové a MŠ Vrbátky
ZŠ Plumov
ZŠ Krumsín
ZŠ Klenovice na Hané
ZŠ Dobromilice
ZŠ Bohuslavice u Konice
ZŠ a MŠ Želeč
ZŠ a MŠ Vrbátky
ZŠ a MŠ Pěnčín, Laškov
ZŠ a MŠ Palackého, Prostějov
ZŠ a MŠ Mostkovice
ZŠ a MŠ Jana Železného Prostějov
ZŠ a MŠ Hvozd u Prostějova
ZŠ a MŠ Domaželice
ZŠ a MŠ Čelechovice na Hané
ZŠ a MŠ Bedihošť
ZŠ a gymnázium města Konice
Švehlova SŠ
SŠ automobilní s.r.o., Prostějov
SOŠ průmyslová a SOU Prostějov
SOŠ a SOU strojírenské Prostějov
OA Palackého, Prostějov
Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ Horní Štěpánov
Jubilejní ZŠ a MŠ Drahany
DDM Orion Tyršova, Němčice N/H
Cyrilometodějské gymnázium Prostějov

Okres Jeseník

OU a Prakt. škola Lipová - lázně
SOŠ a SOU strojírenské a stavební, Jeseník
ZŠ a MŠ Kobylá nad Vidnavkou
ZŠ a MŠ Lipová - lázně
ZŠ a MŠ Písečná
ZŠ a MŠ Skorošice
ZŠ a MŠ Supíkovice
ZŠ Česká Ves
ZŠ Nábřežní, Jeseník
ZŠ Vápenná
ZŠ Zlaté Hory
ZŠ Žulová


 

Zlínský kraj

Okres Zlín

1. ZŠ Napajedla
Církevní ZŠ Zlín
DD Zlín, Lazy
DDM Matýsek, Napajedla
DDM Osvobození, Slavičín
DDM Sluníčko, Otrokovice
DDM Valašské Klobouky
Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
Gymnázium Valašské Klobouky
OU a PŠ Zlín - Klečůvka
SOŠ Otrokovice
SOŠ Slavičín
SOU Valaššské Klobouky
SPŠ Otrokovice
SŠ Gastronomie a obchodu, Zlín
SŠ oděvní a služeb
Školní jídelna Hradská, Zlín
ZŠ a MŠ Biskupice u Luhačovic
ZŠ a MŠ Bohuslavice u Zlína
ZŠ a MŠ Březnice
ZŠ a MŠ Drnovice
ZŠ a MŠ Ludkovice
ZŠ a MŠ Lukov
ZŠ a MŠ Nedašov
ZŠ a MŠ Pohořelice, Napajedla
ZŠ a MŠ Racková, Zlín
ZŠ a MŠ Sazovice, Mysločovice
ZŠ a MŠ Šanov
ZŠ a MŠ Vizovice
ZŠ a MŠ Všemina, Slušovice
ZŠ Komenského I, Havlíčkovo náb., Zlín
ZŠ Komenského II, Havlíčkovo náb., Zlín
ZŠ Mysločovice
ZŠ Slušovice, Slušovice
ZŠ T.G. Masaryka Otrokovice
ZŠ T.G. Masaryka Otrokovice
ZŠ Tlumačov
ZŠ Trávníky, Otrokovice
ZŠ Velký Ořechov
ZŠ Zlín, Mikoláše Alše
ZŠ Zlín, Okružní
ZŠ Zlín, tř. Svobody, Zlín
ZŠP a ZŠS Zlín
ZUŠ Slavičín

Okres Vsetín

Gymnázium Koryčanské nám., Rožnov P/R                
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
ISŠ-COP a JŠ Valašské Meziříčí
Masarykovo gymnázium JŠ Tyršova, Vsetín
SPŠS Valašské Meziříčí Máchova
SŠZP Rožnov P/R
ZŠ 5. května, Rožnov pod Radhoštěm
ZŠ a MŠ Dolní Bečva
ZŠ a MŠ Horní Bečva
ZŠ a MŠ Janová, Vsetín
ZŠ a MŠ Jarcová
ZŠ a MŠ Kateřinice, Ratiboř u Vsetína
ZŠ a MŠ Pod Skalkou, Rožnov P/R
ZŠ a MŠ Pozděchov, Valašská Polanka
ZŠ a MŠ Turkmenská, Vsetín
ZŠ a MŠ Vsetínská, Valašské Meziříčí
ZŠ Hošťálková
ZŠ Koryčanské Paseky
ZŠ Liptál
ZŠ Ohrada, Vsetín
ZŠ Pod Skalkou, Rožnov P/R
ZŠ Rokytnice
ZŠ Salvátor, Valašské Meziříčí
ZŠ Valašská Bystřice
ZŠ Vydečská Rožnov pod Radhoštěm
ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí
ZŠ Zděchov
ZŠ Zubří

Okres Kroměříž

2. ZŠ Holešov
3. ZŠ Holešov
Arcibiskupské gymnázium Pilařova Kroměříž
Gymnázium L. Jaroše, Holešov
Gymnázium Masarykovo nám., Kroměříž
Nadační fond při Gymnáziu Kroměříž
OA Kroměříž
SŠ - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
VOŠ potrav. A SPŠ mlék., Kroměříž
ZŠ a MŠ Chvalčov
ZŠ a MŠ Kroměříž, Bezměrov
ZŠ a MŠ Počenice - Tetětice, Morkovice - Slížany
ZŠ a MŠ Rataje u Kroměříže
ZŠ a MŠ Slavkov pod Hostýnem, Bystřice pod Hostýnem
ZŠ a MŠ Střílky
ZŠ a MŠ Vítonice
ZŠ a MŠ Žeranovice, Žeranovice
ZŠ Bratrství Čechů a Slováků, Bystřice pod Hostýnem
ZŠ Hulín
ZŠ Koryčany
ZŠ Kostelec u Holešova
ZŠ Ludslavice, Holešov
ZŠ Přílepy
ZŠ Roštín
ZŠ Slovan, Kroměříž
ZŠ Zámoraví
ZŠ Zdounky
Zvláštní škola Holešov

Okres Uherské Hradiště

Katolická ZŠ v Uherském Brodě
SOŠ a Gymnázium Staré město u Uherského Hradiště
SŠ Letecká s.r.o., Kunovice
SŠ MESIT, o.p.s.
ZŠ a MŠ Bílovice u Uherského Hradiště
ZŠ a MŠ Bojkovice
ZŠ a MŠ Boršice, Boršice u Buchlovic
ZŠ a MŠ Březolupy
ZŠ a MŠ Bystřice pod Lopeníkem
ZŠ a MŠ Huštěnovice
ZŠ a MŠ J.A. Komenského, Bojkovice
ZŠ a MŠ Komňa
ZŠ a MŠ Nezdenice
ZŠ a MŠ Ořechov, Polešovice
ZŠ a MŠ Osvětimany
ZŠ a MŠ spec., Uherské Hradiště
ZŠ a MŠ Traplice
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště
ZŠ a MŠ Vlčnov
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
ZŠ a ZUŠ Strání
ZŠ Boršice u Blatnice
ZŠ Hluk
ZŠ Mistřice, Bílovice u Uh. Hradiště
ZŠ Pitín, Bojkovice
ZŠ Polešovice
ZŠ sportovní, Uherské Hradiště
ZŠ Šumice
ZŠ Uherský Ostroh
ZUŠ Bojkovice