Školky

Vybavili jsme 1 500 školek hlavicka-reference-skolky





Hlavní město Praha

Praha 1

MŠ Hellichova
MŠ Národní
MŠ Pštrossova

Praha 2

MŠ "Čtyřlístek", Římská
MŠ Na Děkance
MŠ Šumavská
MŠ Trojlístek, Kladská

Praha 3

MŠ Jeseniova
MŠ nám. Jiřího z Lobkovic
MŠ Sudoměřská
MŠ U Zásobní zahrady
MŠ Viničná
Waldorfská MŠ Koněvova

Praha 4

Církevní MŠ Studánka, Ke Kamýku
Dětské integrační centrum a MŠ s.r.o., Hurbanova
Internátní MŠ Stachova
Montessori Children´s House, s.r.o.
MŠ a ZŠ sv. Augustina
MŠ A. Drabíkové
MŠ Blatenská
MŠ Fillova
MŠ Hasova
MŠ Hrudičkova
MŠ Jílovská
MŠ Jitřní
MŠ Ke Kašně
MŠ Konstantinova
MŠ Křejpského
MŠ Kukučínova
MŠ Kunratice, Předškolní
MŠ Mandolinka
MŠ Markušova
MŠ Mezi domy
MŠ Mezivrší
MŠ Montessori v Praze 12
MŠ Na Bučance
MŠ Na Chodovci
MŠ Na Příčné mezi
MŠ Na Větrově
MŠ Oáza v Praze 12, Praha 4
MŠ Ohradní
MŠ Pastelka, Platónova
MŠ Podsaďáček
MŠ Smolkova
MŠ speciální Na Lysinách
MŠ Sulanského
MŠ Svojšovická
MŠ Tyršovka
MŠ V Benátkách
MŠ V zápolí
MŠ Vejvanovského
MŠ Větrníček, Zárubova
Speciální MŠ Horáčkova

Praha 5

Bivilgární MŠ pro sluch. postižené, Praha 5
Církevní MŠ Podpěrova
MŠ "Slunéčko"
MŠ Barvička
MŠ Domeček s.r.o.
MŠ Havaj
MŠ Husníkova, Praha 13
MŠ K Závětinám
MŠ Lohninského
MŠ Matjuchinova
MŠ Mezi Školami
MŠ Nám. Osvoboditelů
MŠ Nessie, o.p.s.
MŠ PALETKA
MŠ Podbělohorská, Praha 5 - Košíře
MŠ Praha 13, Mezi Školami
MŠ Praha 5 Lipence
MŠ speciální Sluníčko
MŠ Šikulka
MŠ U Bobříka
MŠ U Krtečka
MŠ U Železničního mostu
MŠ U Železničního mostu
MŠ Úsměv
Soukromá MŠ Korálek
Soukromá MŠ OPUS s.r.o.
Soukromá MŠ Rotunda, s.r.o.
Školka Magic Rainbow o.p.s.

Praha 6

Fakultní MŠ se spec. péčí
MŠ Bendova
MŠ Čínská
MŠ Duhovka s.r.o.
MŠ Gagarinova
MŠ Charlese de Gaulla
MŠ Jílkova
MŠ Laudova se speciálními třídami
MŠ Pastelka, Španielova
MŠ Sbíhavá
MŠ Šmolíkova
MŠ Velvarská
MŠ Vokovická
Waldorfská MŠ Dusíkova

Praha 7

MŠ Letohradská
MŠ Nad Kázankou

Praha 8

Baby centrum Motýlek s.r.o.
Církevní MŠ Laura
MŠ Karlín
MŠ Korycanská
MŠ Lešenská
MŠ Na pěšinách
MŠ Na Přesypu
MŠ Řešovská
MŠ Sokolovská
MŠ speciální, Štíbrova
MŠ Šimůnkova
MŠ U Školské zahrady
Speciální MŠ Drahaňská

Praha 9

1. MŠ Čentická
Mateřské centrum Klubíčko YMCA
MŠ Chodovická
MŠ Jahodnice
MŠ Klánovice
MŠ Korálek
MŠ Litvínovská
MŠ Paculova
MŠ Praha 9 - Satalice
MŠ Sluníčko, Polesná
MŠ Šebelova
MŠ U Nové školy
MŠ U Rybníčku
MŠ Újezd nad Lesy
MŠ Veltruská
ProFamily, soukromá MŠ
Školička Beruška, s.r.o

Praha 10

MŠ Benešovská
MŠ dánského typu, Libkovská
MŠ Dolní Měcholupy
MŠ Dvouletky
MŠ Horolezecká
MŠ Magnitogorská
MŠ Milánská
MŠ Mládežnická
MŠ Nedvězská
MŠ Parmská
MŠ Přetlucká
MŠ Semínko o. p. s.
MŠ Štěchovická
MŠ Štěchovická
MŠ U Roháčových kasáren
MŠ Vladivostocká
MŠ Za Nadýmačem
MŠ Zvonková
Školička MH, s.r.o.

Praha - východ

MŠ Beruška - Ladybird v Mratíně s.r.o., Mratín
MŠ Brandýs nad Labem
MŠ Kamenice
MŠ Klíčany, Vodochody
MŠ Korálek, Říčany u Prahy
MŠ Kostelec u Křížků, Kamenice
MŠ Líbeznice
MŠ Minisvět U Krtečka s.r.o., Říčany u Prahy
MŠ Mirošovice
MŠ Mukařov
MŠ Ondřejov
MŠ Pastelka, Petříkov
MŠ Přístavní, Čelákovice
MŠ Radonice, Jenštejn
MŠ Stříbrná Skalice
MŠ Velké Popovice
MŠ Vodochody
MŠ Všestary
MŠ Záryby, Kostelec n/L
MŠ Zeleneč, Faltusova
MŠ Zvánovice, Školní
Zámecká školička Vidovice, Strančice

Praha - západ

3. MŠ Černošice
MŠ " Pohádka ", Středokluky
MŠ Davle
MŠ Hlavní, Štěchovice
MŠ Holubice
MŠ Horoměřice
MŠ Hostivice
MŠ Hradištko
MŠ Chrášťany Rudná
MŠ Lipnička s.r.o., Zvole u Prahy
MŠ Mníšecká, Řevnice
MŠ Roztoky u Prahy
MŠ Řitka
MŠ Štěchovice
MŠ Tuchoměřice
MŠ Únětice
MŠ Vrané nad Vltavou
MŠ Všenory
Sunny Canadian s.r.o, Jesenice - Osnice

Středočeský kraj

Okres Benešov

MŠ Čechtice
MŠ Divišov
MŠ Heřmaničky
MŠ Krhanice
MŠ Na Karlově, Benešov
MŠ Netvořice
MŠ Obchodní, Čerčany
MŠ Radvanice
MŠ Sedmikráska, Vlašim
MŠ Teplýšovice
MŠ Týnec nad Sázavou
MŠ Velíšská, Vlašim

Okres Beroun

8. MŠ Beroun
Dětské centrum Srdíčko, Žebrák         
Katolická MŠ Beroun
MŠ Bří. Jungmannů, Hudlice
MŠ Drašarova, Beroun
MŠ Hostomice pod Brdy
MŠ Chodouň, Zdice
MŠ Chrustenice
MŠ Chyňava
MŠ Ledňáček, Hýskov  
MŠ Loděnice
MŠ Neumětely, Hostomice
MŠ Pod Homolkou, Beroun
MŠ Sluníčko, Beroun
MŠ Svinaře
MŠ Tovární, Beroun
MŠ V zámeckém parku, Liteň
MŠ v Žebráku, Žebrák
MŠ Vrchlického, Beroun
MŠ Všeradice
MŠ Zdice

Okres Kladno

20. MŠ Kladno
MŠ Brandýsek
MŠ Braškov, Unhošť
MŠ Černuc
MŠ Hlaváčkovo nám., Slaný
MŠ Kačice
MŠ Kladno Studentská
MŠ Knovíz, Slaný
MŠ Lány
MŠ Lidice
MŠ Linetka s.r.o., Slaný
MŠ Malé Kyšice, Unhošť
MŠ Otvovice
MŠ Pozdeň
MŠ Slunce Kyšice, Unhošť
MŠ Školská, Kladno
MŠ Třebíz
MŠ Valentýnka Hřebeč
MŠ Velké Přítočno
MŠ Vinařice u Kladna
MŠ Vítězná, Slaný
MŠ Vraný u Slaného
MŠ Zdeňka Petříka Kladno
MŠ Zvoleněves
MŠ Žižice


Okres Kolín

MŠ Bahmačská, Kolín
MŠ Cerhenice
MŠ Červené Pečky
MŠ Hradešín, Český Brod
MŠ Chrást, Poříčany
MŠ K Jatkám, Kostelec n/ČL
MŠ Kmochova, Kolín
MŠ Kolín
MŠ Masarykova, Kolín
MŠ Mašinka, Pečky
MŠ Radovesnice
MŠ Ratenice, Pečky
MŠ Sokolská, Český Brod
MŠ Tismice, Český Brod
MŠ Tři Dvory
MŠ Velim
MŠ Zásmuky

Okres Kutná Hora

MŠ Bílé Podolí
MŠ Čáslav
MŠ Chotusice
MŠ Malostranská, Zruč nad Sázavou
MŠ Miskovice
MŠ Pohádka, Kutná Hora
MŠ Radvanice, Sázava
MŠ U Skřítků, Kutná Hora
MŠ Vavřinec, Malešov
MŠ Žehušice
MŠ Žleby

Okres Mělník

MŠ Dolní Beřkovice
MŠ Harmonie Neratovice
MŠ Kly
MŠ Nelahozeves
MŠ Neratovice - Byškovice
MŠ Obříství
MŠ Pod Vrchem, Mělník
MŠ Řevnice
MŠ U Školky, Tišice
MŠ Urxova Neratovice
MŠ V Zátiší, Mělník
Svět dětí Kulíšek, Kostelec N/L

Okres Mladá Boleslav

MŠ Bělá pod Bezdězem
MŠ Březina, Loukov u M. Hradiště
MŠ Klaudinka, Mladá Boleslav
MŠ Mírová, Mnichovo Hradiště
MŠ Pampeliška Nerudova, Mladá Boleslav

Okres Nymburk

MŠ "U Broučků", Milovice
MŠ Běrunice
MŠ Dráček Lysá nad Labem
MŠ Dymokury
MŠ Kostelní Lhota
MŠ Kostomlaty nad Labem
MŠ Kounice
MŠ Mcely
MŠ Městec Králové
MŠ Milischool, Milovice nad Labem
MŠ Pampeliška, Lysá n/L
MŠ Pátek, Poděbrady
MŠ Sloveč, Městec Králové

Okres Příbram

2. MŠ Dobříš
4. MŠ Dobříš
Alternativní MŠ Příbram
MC Dobříšek, Dobříš
MŠ a Školní jídelna Březnice
MŠ Čenkov
MŠ Hradební, Příbram
MŠ Hvožďany
MŠ Kamýk nad Vltavou
MŠ Klubíčko, Příbram
MŠ Kosova Hora
MŠ Nový Knín
MŠ Perníková chaloupka, Příbram
MŠ pod Svatou Horou, Příbram
MŠ Pohádka, Příbram
MŠ Rybička, Příbram
MŠ Školní, Příbram
MŠ V Zahradě, Příbram

Okres Rakovník

MŠ Mšec
MŠ Ruda, Nové Staršecí - Ruda
MŠ Řevničov
MŠ Šanov
MŠ V Parku, Rakovník
MŠ Vinohrady, Rakovník
MŠ Všetaty, Pavlíkov


 

Jihočeský kraj

Okres České Budějovice

Dětský koutek Barevný svět, České Budějovice
MŠ Adamov, Rudolfov
MŠ Boršov nad Vltavou
MŠ Boršov nad Vltavou
MŠ Čečova, České Budějovice
MŠ Čejkovice, Hluboká nad Vltavou
MŠ Dasný, Hluboká nad Vltavou
MŠ Dobrá Voda u Českých Budějovic                                
MŠ Dolní Bukovsko
MŠ Dříteň
MŠ Hrdějovice
MŠ Chrášťany
MŠ J. Opletala, České Budějovice                                         
MŠ Jílovice
MŠ Lazna, Borovany
MŠ Ločenice
MŠ Nové Hrady
MŠ Olešník
MŠ Papírenská, České Budějovice
MŠ pro zrakově postižené České Budějovice
MŠ Roudné
MŠ Srubec
MŠ Ševětín
MŠ Týn nad Vltavou
MŠ U Pramene, České Budějovice
MŠ Vrchlického, České Budějovice
MŠ Zliv
MŠ Žár, Trhové Sviny

Okres Písek

1. MŠ Protivín
MŠ Borovany
MŠ Čížová
MŠ Chyšky
MŠ Krč
MŠ Mirovice
MŠ Pastelka, Milevsko                                                  
MŠ Putim
MŠ Stará Dobev
MŠ Šobrova, Písek

Okres Tábor

Církevní MŠ Tábor
MŠ Borotín
MŠ Hlušovice, Bohuňovice                                 
MŠ Chýnov
MŠ Mladá Vožice
MŠ Na Libuši Bechyně
MŠ Radimovice u Želče                                
MŠ Ratibořské Hory
MŠ Sluníčko, Milevsko
MŠ Veselí nad Lužnicí
MŠ Želeč

Okres Strakonice

MŠ Blatná
MŠ Čepřovice
MŠ Malenice

Okres Prachatice

MŠ Horní Vltavice
MŠ Krumlovská, Prachatice
MŠ Netolice
MŠ Stachy
MŠ Šumavské Hoštice
MŠ Vítějovice
MŠ Zdíkov

Okres Pelhřimov

MŠ Nová Cerekev

Okres Jindřichův Hradec

3. MŠ Jindřichův Hradec
MŠ Dačice
MŠ Deštná
MŠ Harmonie s.r.o., Rokycany
MŠ Chlum u Třeboně
MŠ Komenského, Suchdol nad Lužnicí
MŠ Kunžak
MŠ Lomnice nad Lužnicí
MŠ Na Sadech, České Velenice
MŠ Nová Včelnice
MŠ Písečné nad Dyjí
MŠ Slavonice
MŠ Sluníčko, Třeboň
MŠ, ZŠ a Praktická škola Jindřichův Hradec


Okres Český Krumlov

MŠ Frymburk
MŠ Kájov
MŠ Kaplice
MŠ Malonty
MŠ Plešivec, Český Krumlov
MŠ T. G. Masaryka, Český Krumlov
MŠ Tavírna, Český Krumlov
MŠ Velešín
MŠ Vyšehrad, Český Krumlov
MŠ Za Nádražím, Český Krumlov
MŠ Za soudem, Český Krumlov




Okres Havlíčkův Brod

MŠ Dobrnice

 

Plzeňský kraj

Okres Plzeň

17. MŠ Plzeň
21. MŠ Plzeň
23. MŠ Plzeň
25. MŠ Plzeň
33. MŠ Plzeň
37. MŠ Plzeň
46. MŠ Plzeň
46. MŠ Plzeň
5. MŠ Plzeň
50. MŠ Plzeň
51. MŠ Plzeň
54. MŠ Plzeň
56. MŠ Plzeň
61. MŠ Plzeň
63. MŠ Plzeň
64. MŠ Plzeň
7. MŠ Plzeň
70. MŠ Plzeň
87. MŠ Plzeň
90. MŠ Plzeň
91. MŠ Plzeň
MŠ Dobřany, Plzeň - jih
MŠ Drobeček, s.r.o.
MŠ Chlumčany, Plzeň - jih                                   
MŠ Chotěšov
MŠ Chválenice
MŠ kardinála Berana Plzeň
MŠ Kaznějov
MŠ Kralovice
MŠ Ledce, Ledce u Plzně
MŠ Letiny
MŠ Losiná
MŠ Manětín
MŠ Město Touškov
MŠ Nepomuk
MŠ Plasy
MŠ Pohádka, Zbůch
MŠ Přeštice
MŠ Starý Plzenec
MŠ Stod
MŠ Štěnovice
MŠ Theďs friends, o.p.s.
MŠ Vrčeň
MŠ Vřesinská Plzeň - Boškov
MŠ Zruč - Senec
MŠ Žihle, Kralovice
MŠ Žilov, Třemošná u Plzně
Soukromá MŠ Plzeň - Božkov

Okres Rokycany

EKO MŠ Dobřív 
MŠ Harmonie spol. s.r.o., Rokycany             
MŠ Litohlavy
MŠ Muchova, Zbiroh
MŠ Strašice
MŠ Stupno, Břasy
MŠ Volduchy

Okres Klatovy

Křesťanská MŠ Horažďovice               
MŠ Dešenice
MŠ Dlažov
MŠ Horažďovice
MŠ Kašperské Hory
MŠ Kolinec
MŠ Mochtín
MŠ Strašín
MŠ Sušice
MŠ Žichovice

Okres Tachov

MŠ Chodová Planá
MŠ Kostelec, Stříbro
MŠ Lom u Tachova
MŠ Pěnčín
MŠ Planá, Planá u Mariánských Lázní
MŠ Přimda
MŠ Stadtrodská, Tachov
MŠ Stříbro
MŠ Tachov
MŠ Tachov, Pošumavská

Okres Domažlice

MŠ Brnířov, Kdyně
MŠ Holýšov
MŠ Horšovský Týn
MŠ Koloveč
MŠ Kout na Šumavě
MŠ Kvíčovice
MŠ Michlova, Domažlice
MŠ Mrákov
MŠ Poběžovice
MŠ Puclice, Staňkov
MŠ Zahradní, Domažlice

 

Ústecký kraj

Okres Chomutov

5. MŠ Jirkov
MŠ Čížkovice
MŠ Droužkovice
MŠ Hrušovany, Hrušovany u Chomutova                    
MŠ Hvězdička, Kadaň
MŠ Jirkov
MŠ Klášterec nad Ohří
MŠ Na Podlesí, Kadaň
MŠ O. Havlové, Kadaň
MŠ Perštejn
MŠ Strupčice
MŠ Šafaříkova, Chomutov
MŠ ul. Kpt. Jaroše, Kadaň
MŠ Žatec
MŠ Žitná, Kadaň

Okres Teplice

MŠ Bílina
MŠ Bystřany
MŠ Čapkova, Bílina
MŠ Dubánek, Dubí u Teplic                                   
MŠ Duchcov
MŠ Fráni Šrámka, Teplice                                 
MŠ Háj u Duchcova
MŠ Hlávkova, Teplice
MŠ Hrob, Hrob
MŠ Jeníkov
MŠ Jugoslávská, Teplice
MŠ Košťany u Teplic
MŠ Lahošť
MŠ Moskevské nám., Teplice
MŠ Na Spojce, Teplice
MŠ Na Stínadlech, Teplice
MŠ Ohníč
MŠ Rohová, Teplice

Okres Litoměřice

MŠ Brňany
MŠ Budyně nad Ohří
MŠ Chotiměř, Lovosice
MŠ Křesín, Lovosice
MŠ Masarykova, Litoměřice
MŠ Pastelka, Roudnice N/L
MŠ Pastelka, Roudnice nad Labem           
MŠ Pohádka, Roudnice nad Labem
MŠ Resslova, Lovosice
MŠ Sady Pionýrů, Lovosice
MŠ Stračenská, Štětí
MŠ Školní Mšené - lázně
MŠ Travčice, Litoměřice

Okres Louny

MŠ Bitozeves
MŠ Blatno, Blatno u Podbořan
MŠ Dobroměřice, Louny
MŠ Fügnerova, Louny
MŠ Kpt. Nálepky, Louny
MŠ Krásný Dvůr
MŠ Louny - Dykova
MŠ Lužice u Mostu
MŠ Měcholupy u Žatce
MŠ Přemyslovců, Louny
MŠ Račetice
MŠ Ročov
MŠ speciální, Louny
MŠ speciální, Žatec
MŠ V Domcích, Louny
MŠ Žatec
Soukromá MŠ Mateřinka, Louny

Okres Děčín

MŠ Česká Kamenice
MŠ Dobrná
MŠ Dolní Poustevna
MŠ Klostermannova, Děčín
MŠ Komenského, Česká Kamenice
MŠ Kosmonautů, Děčín
MŠ Krásnolipská, Rumburk
MŠ Máchovo nám., Děčín
MŠ Malá Veleň - Jedlka
MŠ Šluknov
MŠ Těchlovice, Děčín
MŠ Valkeřice
MŠ Varnsdorf
MŠ Velký Šenov
MŠ Žleby
Soukromá MŠ Svět, Děčín

Okres Most

MŠ A. Sochora, Most
MŠ Hutnická, Most
MŠ Lidická, Most
MŠ Lidická, Most
MŠ Lužice u Mostu
MŠ Podkrušnohorská, Litvínov
MŠ Ruská, Litvínov

Okres Ústí nad Labem

MŠ Centrum
MŠ DOMEČEK, Velké Chvojno
MŠ Hvězdička, Malé Březno
MŠ Chabařovice
MŠ Malečov
MŠ Nestěmice
MŠ Pastelka, Ústí N/L
MŠ Pod Horkou, Chlumec u Ústí N/L
MŠ Pohádka, Chlumec u Ústí N/L
MŠ Skalnička, Ústí nad Labem
MŠ Sluníčko Ústí nad Labem
MŠ speciální, Ústí N/L
MŠ Trmice
MŠ Vinařská, Ústí nad Labem
Soukromá MŠ o.p.s., Ústí N/L

 

 

Karlovarský kraj

Okres Cheb

Jazyková školka Cheb s.r.o.                                  
MŠ Hranice u Aše
MŠ Moravská, Aš
MŠ Neumannova, Aš
MŠ Nohova, Aš
MŠ Osvobození, Cheb
MŠ Plesná
MŠ Teplá u Toužimě

Okres Karlovy Vary

1. MŠ Karlovy Vary
MŠ Bečov nad Teplou
MŠ Bochov
MŠ Dalovice
MŠ Krajková
MŠ Krušnohorská, Ostrov nad Ohří                  
MŠ Masarykova, Ostrov N/O
MŠ Merklín u Karlových Var
MŠ Nejdek
MŠ Nerudova, Nejdek
MŠ Nová Role
MŠ Ostrov nad Ohří
MŠ Palackého, Ostrov N/O
MŠ Stráž nad Ohří
MŠ Toužim
MŠ Velichov, Ostrov nad Ohří
MŠ Žlutice

Okres Sokolov

MŠ Alšova, Sokolov
MŠ Duhová Habartov
MŠ Habartov
MŠ Chodov u Karlových Varů                
MŠ Kraslice
MŠ Loket
MŠ Nové Sedlo u Lokte
MŠ Podlesí, Svatava
MŠ Sokolov

Královehradecký kraj

Okres Hradec Králové

MŠ Beruška, Chlumec nad Cidlinou                                   
MŠ Čtyřlístek, Hradec Králové
MŠ Jeníkovice
MŠ Kosice
MŠ Kvítek, Hradec Králové
MŠ Lužická, Hradec Králové
MŠ M. Horákové, Hradec Králové
MŠ M. Horákové, Hradec Králové
MŠ Osice
MŠ Osvobození, České Meziříčí
MŠ Petrovice u Nového Bydžova
MŠ Pohádka Hradec Králové
MŠ Sion, Hradec Králové
MŠ Slunečnice, Hradec Králové
MŠ Sluníčko, Hradec Králové
MŠ Smiřice
MŠ Třebechovická, Hradec Králové
MŠ Třesovice
MŠ U Zámku, Chlumec nad Cidlinou
MŠ Vysoká nad Labem

Okres Jičín

1. MŠ Nová Paka
2. MŠ Nová Paka
Bělohradská MŠ, Horní Nová Ves
MŠ Dobrá Voda u Hořic
MŠ Drtinova, Dvůr Králové
MŠ Horní Brusnice
MŠ Husova, Hořice
MŠ J.Š.Kubína, Jičín
MŠ Jičín
MŠ Kněžnice
MŠ Libošovice
MŠ Máj, Jičín
MŠ Markvartice
MŠ Mladějov v Čechách
MŠ Na Habru, Hořice
MŠ Rtyně v Podkrkonoší
MŠ Sluníčko, Železnice
MŠ Úpice
MŠ Veliš
MŠ Volanice

Okres Trutnov

MŠ Bílá Třemešná
MŠ Dolní Branná
MŠ Dolní Olešnice
MŠ Drtinova, Dvůr Králové
MŠ E. Krásnohorské Dvůr Králové n. Labem
MŠ Horní Brusnice
MŠ Chotěvice
MŠ Jívka
MŠ Kocbeře
MŠ Komenského, Trutnov
MŠ Kopretina, Vrchlabí
MŠ Lanžov
MŠ Letná, Vrchlabí
MŠ Malé Svatoňovice
MŠ Mladé Buky
MŠ Na Pilíři, Žacléř
MŠ Pilníkov
MŠ Radvanice
MŠ Roháčova, Dvůr Králové n. Labem
MŠ Úpská, Trutnov
MŠ Žacléř
MŠ, ZŠ a Praktická škola Horská, Trutnov

Okres Náchod

MŠ Adržpach
MŠ Broumov
MŠ Dolany u Jaroměře
MŠ Havlíčkova, Hronov
MŠ Havlíčkova, Náchod
MŠ Hejtmánkovice
MŠ Horní Radechová
MŠ J.A.Komenského, Česká Skalice
MŠ Krčín, Nové Město nad Metují
MŠ Nepomuk
MŠ Rašínova, Nové Město N/M
MŠ Rychnovek - Zvole
MŠ Šonov
MŠ Velké Poříčí

Okres Rychnov nad Kněžnou

Mateřské centrum Jája, Rychnov nad Kněžnou
MŠ Albrechtice nad Orlicí
MŠ Bačetín, Dobruška
MŠ Batošovice v Orlických Horách
MŠ České Meziříčí
MŠ Doudleby nad Orlicí
MŠ Houdkovice, Dobruška
MŠ J.A.Komenského, Dobruška
MŠ Lhoty u Potštejna
MŠ Lično
MŠ Mánesova, Kostelec nad Orlicí
MŠ Město, Týniště N/O
MŠ Opočno
MŠ Rybná nad Zdobnicí
MŠ Solnice, Solnice
MŠ U Dubu, Týniště nad Orlicí
MŠ Vamberk
MŠ Voděrady
MŠ Žďár nad Orlicí

 

Liberecký kraj

Okres Liberec

1. MŠ Hejnice
1. MŠ Preciosa, o.p.s., Jablonné v Podještědí
II. MŠ Preciosa, o.p.s.
MŠ " Klíček", Liberec
MŠ " Motýlek ", Liberec
MŠ " Sluníčko ", Liberec
MŠ "Beruška", Liberec
MŠ "Jablůňka", Liberec - Staré Pavlovice
MŠ "Jizerka", Liberec
MŠ "Kamarád"
MŠ Bílá, Český Dub
MŠ Bílina
MŠ DOMINO s.r.o., Liberec
MŠ Frýdlant
MŠ Hlavice
MŠ Hrádek nad Nisou
MŠ Jeníkov
MŠ Křižany
MŠ Kunratice
MŠ Liberec, Dětská 461
MŠ Liberec, Matoušova
MŠ Lužická, Liberec
MŠ Nové Město pod Smrkem
MŠ Studánka, Jablonné v Podještědí
MŠ, Ostašovská, Liberec

Okres Česká Lípa

MŠ Běstvina, Třemošnice
MŠ Arbesova, Česká Lípa    
MŠ Blíževedly    
MŠ Doksy    
MŠ Klíč, Česká Lípa    
MŠ Klíček, Nový Bor    
MŠ Noviny pod Ralskem    
MŠ Pastelka, Česká Lípa    
MŠ Sosnová, Česká Lípa    
MŠ Sovička, Česká Lípa    
MŠ Špičák, Česká Lípa    
Soukromá MŠ Kvítko, Česká Lípa

Okres Jablonec nad Nisou

22. MŠ Jablonec nad Nisou
MŠ Havlíčkova, Jablonec nad Nisou
MŠ Jablonec nad Nisou - Mšeno
MŠ Koberovy, Železný Brod
MŠ Lovecká, Jablonec nad Nisou
MŠ Lučany nad Nisou
MŠ POHODA Jablonec nad Nisou
MŠ Slunečná, Železný Brod
MŠ Smržovka
MŠ speciální, Jablonec nad Nisou
MŠ Uhelná, Jablonec nad Nisou

Okres Semily

MŠ Studenec
MŠ Benecko
MŠ Alešova, Turnov
MŠ Zborovská, Turnov
MŠ Paseky nad Jizerou
MŠ Přepeře
MŠ Mírová pod Kozákovem, Turnov
MŠ Dášenka, Lomnice nad Popelkou
MŠ Jilemnice
MŠ Kamínek, Harrachov
MŠ Záhoří, Pipice
MŠ Kruh, Jilemnice

   

Pardubický kraj

Okres Pardubice

MŠ Benešovo náměstí, Pardubice
MŠ Býšť
MŠ Čeperka, Opatovice nad Labem
MŠ Čtyřlístek, Pardubice
MŠ Dašice
MŠ Duha, Pardubice
MŠ Erno Košťála, Pardubice - Dubina        
MŠ Gebauerova, Pardubice
MŠ Holice v Čechách
MŠ Chvaletice
MŠ K Dubině, Pardubice
MŠ K Polabinám, Pardubice
MŠ Ke Hřišti, Opatovice nad Labem        
MŠ Kladenská, Přelouč
MŠ Klubíčko, Pardubice
MŠ Korálek, Pardubice
MŠ Kostěnice, Pardubice
MŠ Kuníček Pardubice
MŠ Motýlek, Pardubice MŠ Veselí
MŠ Ostřetín - Holice
MŠ Pardubice - Dražkovice
MŠ Pardubice - Ohrazení
MŠ Pardubice - Polabiny
MŠ Pištorova, Pardubice - Ohrazenice
MŠ Ráby
MŠ Raisova, Pardubice
MŠ Semín
MŠ Sezemice
MŠ Sluníčko, Pardubice
MŠ Smetanova, Moravany u Holic
MŠ Srdíčko, Pardubice
MŠ Staré Ždánice
MŠ Valy, Přelouč
MŠ Za Fontánou, Přelouč
MŠ Zdechovice
MŠ Zvoneček, Pardubice
Svět dětí Sovička, Holice v Čechách

Okres Chrudim

MŠ Běstvina, Třemošnice
MŠ Brigádnická, Třemošnice
MŠ Budovatelů, Hlinsko v Čechách
MŠ Bylany
MŠ Družstevní, Luže
MŠ Hrochův Týnec
MŠ Chrast u Chrudimě
MŠ Luže
MŠ Miřetice u Hlinska
MŠ Orel, Slatiňany
MŠ Prachovice, Chrudim
MŠ Prosetín u Hlinska
MŠ Rosice, Rosice u Chrasti
MŠ Strojařů, Chrudim
MŠ Sv. Čecha, Chrudim
MŠ Třemošnice
MŠ Víta Nejedlého, Chrudim
MŠ, ZŠ a SŠ Bohemia s.r.o., Chrudim

Okres Svitavy

2. MŠ Moravská Třebová
I. Mateřská škola, Piaristická 137     
II. MŠ Lytomyšl
MŠ Běly Jensen Opatov
MŠ Čtyřlístek, Polička
MŠ Jedlové
MŠ KVÍTEK, Bystré
MŠ Lubná u Poličky
MŠ Luční Polička, Polička
MŠ Osík
MŠ Sádek
MŠ Sebranice u Litomyšle

Okres Ústí nad Orlicí

MŠ Černovír
MŠ Červená Voda
MŠ Česká Třebová
MŠ Dolní Dobrouč
MŠ Habrmanova, Česká Třebová
MŠ Heranova, Ústí nad Orlicí
MŠ Kameničná, Žamberk
MŠ Klubíčko
MŠ Knapovec, Ústí nad Orlicí
MŠ Králíky
MŠ Lanškroun
MŠ Letohrad
MŠ Lidická, Vysoké Mýto
MŠ Luková Damníkov
MŠ Na Herzánce, Choceň
MŠ Na Výsluní, Ústí nad Orlicí
MŠ Ostrov u Lanškrouna
MŠ Petrovice
MŠ Pramínek, Česká Třebová
MŠ Sázava 2
MŠ Sloupnice
MŠ Třebovice
MŠ U Stadionu, Česká Třebová
MŠ Vostelčice, Choceň
MŠ Zálší
MŠ Žižkova, Lanškroun

   

Moravskoslezský kraj

Okres Nový Jičín

MONTESSORI soukromá MŠ, s.r.o.                                                
MŠ Bartošovice
MŠ Bordovice
MŠ Kamarád, Příbor
MŠ Kopřivnice
MŠ Kujavy, Fulnek
MŠ Kunín
MŠ Máj, Nový Jičín
MŠ Nový Oldřichov
MŠ Příbor
MŠ Sady Nový Jičín
MŠ Skotnice
MŠ Spálov
MŠ Studénka
MŠ Suchdol nad Odrou
MŠ Trojlístek, Nový Jičín
MŠ Tyršova Frenštát p. Radhoštěm
MŠ Wolkerova, Bílovec

Okres Bruntál             

MŠ Albrechtická, Krnov
MŠ Brantice
MŠ Bruntál
MŠ Břidličná
MŠ Hlubčická, Krnov
MŠ Horní Životice, Horní Benešov                                     
MŠ Karla Čapka, Krnov
MŠ Klíček Krnov
MŠ Krnov
MŠ Krnov
MŠ Krnov, Maxima Gorkého 22
MŠ Mikulášská, Krnov
MŠ Moravský Beroun
MŠ Osoblaha
MŠ Rýmařov
MŠ Slunečnice, Krnov
MŠ Slunečnice, Krnov
MŠ Smetanova, Bruntál
MŠ Světlá Hora
MŠ Zátor

Okres Frýdek Místek

GALILEO SCHOOL - bilingvní MŠ a ZŠ, Frýdek Mýstek    
MŠ - Przedszkole, Vendryně
MŠ Baška
MŠ Beruška, Frýdek - Místek
MŠ Bukovec
MŠ Bystřice nad Olší
MŠ Čeladná
MŠ Čtyřlístek, Třinec
MŠ Dobrá
MŠ Dobratice
MŠ Fryčovice
MŠ Frýdlant nad Ostravicí
MŠ J Myslivečka, Frýdek - Místek
MŠ Janovice, Frýdlant nad Ostravicí
MŠ Kaštánek, Návsí
MŠ Koperníkova, Třinec
MŠ Košařiska
MŠ Krmelín
MŠ Metylovice
MŠ Mosty u Jablunkova
MŠ Nerudova, Třinec
MŠ Paskov
MŠ Pionýrů, Příbor
MŠ Pohádka, Frýdek - Místek
MŠ Przedszkole Školní, Jablunkov
MŠ Slezská, Frýdek - Místek
MŠ Smilovice
MŠ Sněženka, Frýdek - Místek
MŠ Staré Město
MŠ Vedryně

Okres Opava

Církevní MŠ Ludgeřovice
MŠ 17. listopadu, Opava
MŠ Budišov nad Budišovkou
MŠ Dobroslavice, Děhylov
MŠ E. Krásnohorské, Opava
MŠ Edvarda Beneše, Opava
MŠ Havlíčkova, Opava
MŠ Hlubočec
MŠ Hlučín - Bobrovníky
MŠ Husova, Vítkov
MŠ Jateční Opava
MŠ Korálek, Opava
MŠ Kravaře u Hlučína
MŠ Kyjovice
MŠ Lukovany, Zastávka u Brna
MŠ Markvartovice
MŠ Mokré Lazce
MŠ Neumannova, Opava
MŠ Olomoucká, Opava
MŠ Osada míru, Dolní Benešov
MŠ při zdr. zař. Olomoucká Opava
MŠ Riegrova, Opava
MŠ Sadová, Opava
MŠ Sluníčko, Opava
MŠ Stěbořice
MŠ Velké Hoštice
Sdružení rodičů při MŠ Holasovice

Okres Ostrava

Dětské centrum Domeček, Ostrava
Křesťanská MŠ Ostrava - Mariánské Hory
MŠ "U lesa", Ostrava
MŠ A. Gavlase, Ostrava
MŠ Čtyrlístek, Ostrava
MŠ Dvořákova, Ostrava
MŠ Hornická, Ostrava
MŠ Chalupova, Ostrava - Antošovice
MŠ Chrustova, Ostrava
MŠ Jaklovecká, Ostrava
MŠ Klubíčko, Ostrava
MŠ Komerční, Ostrava
MŠ Křižíkova, Ostrava
MŠ Lechowiczova, Ostrava
MŠ logopedická, Ostrava
MŠ logopedická, Ostrava - Poruba
MŠ Matrosova, Ostrava - Hulváky
MŠ Orlová - Lutyně
MŠ Ostrava - Bělský les
MŠ Ostrava - Mariánské Hory
MŠ Ostrava - Petřkovice
MŠ Ostrava - Poruba, V. Makovského
MŠ Poděbradova, Ostrava
MŠ Repinova, Ostrava
MŠ Sokolovská, Ostrava - Poruba
MŠ Stěbořice
MŠ Šafaříkova, Ostrava
MŠ Šenov u Ostravy
MŠ Špálova, Ostrava
MŠ U Dvoru, Ostrava - Mariánské Hory
MŠ U Kaple, Ostrava
MŠ Varenská, Ostrava
MŠ Volgogradská, Ostrava
MŠ Za Školou, Ostrava - Zábřeh

Okres Karviná

MŠ Albrechtice u Č. Těšína
MŠ Balzacova, Havířov
MŠ Bohumín
MŠ Čajkovského, Karviná
MŠ Čáslavská, Český Těšín
MŠ Čelakovského, Havířov
MŠ Čtyřlístek s.r.o., Orlová
MŠ Divišova, Karviná
MŠ Dolní Lutyně
MŠ Dvořákova, Karviná - Nové Město
MŠ Havířov - Podlesí
MŠ Havířov - Šumbark
MŠ Horymírova, Havířov
MŠ Hrabinská, Český Těšín
MŠ K. Dvořáčka, Orlová
MŠ Karviná - Hranice
MŠ Karviná - Mizerov
MŠ Karviná - Nové Město
MŠ Klíček, Karviná - Hranice
MŠ Kpt. Jaroše, Karviná
MŠ Nedbalova, Karviná
MŠ Olbrachtova, Karviná
MŠ Orlík, Orlová
MŠ Petřvald, Petřvald u Karviné
MŠ Petřvaldská, Havířov
MŠ pro zrak. postižené, Havířov
MŠ Puškinova, Havířov
MŠ Radost s.r.o., Orlová - Lutyně
MŠ Rafinérský lesík, Bohumín
MŠ se spec. Třídou, Nový Bohumín
MŠ Stonava
MŠ Těrlicko
MŠ Tovární, Bohumín
MŠ tř. dr. E. Beneše, Bohumín
MŠ U Mateřské školy, Karviná - Ráj
MŠ U Stromovky, Havířov
MŠ U Stromovky, Havířov
MŠ ul. Centrum, Karviná
Školka pro rodiče a děti s.r.o., Karviná

Jihomoravský kraj

Okres Brno

Malý strom, Brno
Mezinárodní Montessori MŠ Perlička, Brno
MŠ Adélka, Brno
MŠ Bílého, Brno
MŠ Bílovice nad Svitavou
MŠ Blučina
MŠ Branišovice
MŠ Brechtova, Brno
MŠ Brno Úvoz
MŠ Bzenecká, Brno
MŠ Čebín
MŠ Česká, Lelekovice
MŠ Česká, Lelekovice
MŠ Doubravník
MŠ Duha, Kachlíkova, Brno
MŠ Duha, Oslavany
MŠ Hatě, Brno
MŠ Horákov, Mokrá
MŠ Horní Bojanovice
MŠ Husova čtvrť, Rosice u Brna                                           
MŠ Hvězdička, Šlapanice u Brna
MŠ Kárníkova, Brno
MŠ Klášterského, Brno
MŠ Kneslova, Brno
MŠ Křenová, Brno
MŠ Kšírova, Brno
MŠ Kuřim, Zborovská
MŠ Libušina, Brno
MŠ Lukovany
MŠ Malešovice
MŠ Malhostovice, Tišnov
MŠ Měřičkova, Brno
MŠ Modřice
MŠ Mokrá - Horákov
MŠ Nopova, Brno
MŠ Oderská, Brno
MŠ Ochoz u Brna
MŠ Omice
MŠ Opatovice, Rajhrad
MŠ Ořechov u Brna
MŠ Pod Špilberkem, Brno
MŠ Pohádka, Brno
MŠ Popůvky
MŠ Pramínek, Brno
MŠ Proškovo nám., Brno
MŠ Předklášteří
MŠ Pšeník, Brno
MŠ Rajhrad
MŠ Rosická, Říčany u Brna
MŠ Rozárka
MŠ Sedmikráska, Brno
MŠ Sluníčko Bzenecká, Brno
MŠ Sluníčko, Tišnov
MŠ Slunná, Brno
MŠ Sněhurka, Brno
MŠ speciální, ZŠ speciální a praktická škola, Brno
MŠ Svatoslav, Tišnov
MŠ Syrovice
MŠ Škrétova, Brno
MŠ Štěpánovice
MŠ Štěpánovice
MŠ Štolcova, Brno
MŠ Telnice u Brna
MŠ Telnice u Brna
MŠ Trboušany, Dolní Kounice
MŠ Troubsko
MŠ Tumaňanova, Brno
MŠ Tvarožná
MŠ U Humpolky, Tišnov
MŠ Úvoz, Domašov u Brna
MŠ Uzbecká, Brno
MŠ Vackova, Brno
MŠ Veverská Bitýška
MŠ Veverské Knínice
MŠ Všetičkova, Brno
MŠ Zámecká, Rosice u Brna
MŠ Zastávka u Brna
MŠ Zbýšov u Brna
MŠ ZDISLAVA, Brno
MŠ, ZŠ a DD Ivančice
Soukromá MŠ s.r.o., Brno
Školka Želvička, Brno

Okres Blansko

2. MŠ Velké Opatovice                                              
MŠ Blansko
MŠ Bukovinka, Křtiny
MŠ Černá Hora
MŠ Deštná, Letovice
MŠ Divišova, Blansko
MŠ Doubravice N/S
MŠ Drnovice u Lysic
MŠ Dvorská, Blansko
MŠ Jedovnice
MŠ Letovice
MŠ Okrouhlá, Blansko
MŠ Petrovice, Rájec - Jestřebí
MŠ Rodkovského, Blansko
MŠ Sloup v Moravském Krasu
MŠ Suchý, Boskovice
MŠ Svitávka
MŠ Šebetov
MŠ Údolní, Blansko
MŠ Valchov, Boskovice
MŠ Vavřinec, Slou v Moravském Krasu
MŠ Vysočany, Sloup v Mor. Krasu

Okres Břeclav

MŠ Borkovany
MŠ Břeclav
MŠ Břetislavova, Břeclav                                       
MŠ Bulhary
MŠ Klentnice
MŠ Klobouky u Brna
MŠ Lanžhot
MŠ Lednice na Moravě
MŠ Nikolčice
MŠ Okružní, Břeclav
MŠ Osvobození, Břeclav
MŠ Perná, Břeclav
MŠ Podivín
MŠ Rohatec
MŠ Šitbořice
MŠ Velké Němčice
MŠ Vrbice, Vrbice u Břeclavi

Okres Hodonín

MŠ Boršovská, Kyjov
MŠ Dubňany
MŠ Hrubá Vrbka
MŠ Jánošíkova, Hodonín
MŠ Jilemnického, Hodonín
MŠ Kozojídky
MŠ Prušánky
MŠ Sídlištní, Hodonín
MŠ Strážnice
MŠ Strážovice
MŠ Tasov, Hroznová Lhota
MŠ Vacenovice
MŠ Vracov

Okres Vyškov

MŠ Bučovice
MŠ Drnovice
MŠ Havlíčkova, Vyškov
MŠ Hraničky, Vyškov
MŠ Hrušky, Křenovice u Slavkova
MŠ Chvalkovice na Hané
MŠ Ivanovice na Hané
MŠ Komořany, Rousínov u Vyškova
MŠ Krásensko
MŠ Lovčičky
MŠ Lysovice, Vyškov
MŠ Medlovice
MŠ Moravské Prusy
MŠ Otnice
MŠ Rousínov, Rousínov u Vyškova
MŠ Rychtářov, Vyškov
MŠ Sochorova Vyškov
MŠ Zvídálek, Slavkov u Brna

Okres Znojmo

MŠ Dělnická, Znojmo
MŠ Hevlín
MŠ Hnanice
MŠ Hodonice
MŠ Holandská, Znojmo
MŠ Hostěradice
MŠ Hrabětice
MŠ Hrušovany nad Jevišovkou
MŠ Krhovice
MŠ Lesná, Šumná
MŠ Miroslav, Miroslav
MŠ nám. Armády, Znojmo
MŠ Práče, Prosiměřice
MŠ Přimětice
MŠ Slup, Jaroslavice
MŠ Troskotovice
MŠ Vémyslice
MŠ Vratěnín

Kraj Vysočina

Okres Jihlava

MŠ Antonínův Důl
MŠ Dlouhá Brtnice
MŠ Komenského, Telč                                   
MŠ Luka nad Jihlavou
MŠ Mozaika, Jihlava
MŠ Telč
MŠ Velký Beranov
MŠ Vysoké Studnice
MŠ Ždírec

Okres Havlíčkův Brod

Anglická MŠ The Tiny, v.o.s.
MŠ Březová, Chotěboř
MŠ Horní Krupá
MŠ Korálky, Havlíčkův Brod
MŠ Krocemburk
MŠ Ledeč nad Sázavou
MŠ Přibyslav
MŠ Rozsochatec
MŠ Stínadla, Ledeč nad Sázavou
MŠ Světlá nad Sázavou
MŠ Víska se speciální třídou, Chotěboř
MŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod

Okres Žďár nad Sázavou

12. MŠ Žďár nad Sázavou
MŠ Bobrová
MŠ Bystřice nad Pernštejnem
MŠ Moravec
MŠ Nížkov
MŠ Ořechov u Velkého Meziříčí
MŠ Ostrov nad Oslavou
MŠ Pavlov
MŠ Pražská, Pelhřimov
MŠ Rozsochy
MŠ Rožná
MŠ Uhřínov
MŠ Věchnov, Bystřice n. Pernštejnem
MŠ Velké Meziříčí
MŠ Vidonín
MŠ Vír
MŠ Žďárec

Okres Pelhřimov

MŠ Budíkov, Humpolec
MŠ Černovice
MŠ Čtyřlístek, Mnich
MŠ Dubovice, Pelhřimov
MŠ Kamenice nad Lipou
MŠ Nová Cerekev
MŠ Počátky
MŠ Vyskytná u Pelhřimova
MŠ Za Branou, Pacov

Okres Třebíč

MŠ Čechtín
MŠ Domamil
MŠ Duha, Třebíč
MŠ Hodov, Hodov
MŠ Jemnice
MŠ Kojetice na Moravě
MŠ Markvartice
MŠ Náměšť nad Oslavou
MŠ Nárameč, Budišov u Třebíče
MŠ Okružní, Třebíč
MŠ Okříšky
MŠ Radkovice u Hrotovic
MŠ Rudíkov
MŠ Římov, Stařeč
MŠ Sudice
MŠ Světýlko s.r.o., Třebíč


 

Olomoucký kraj

Okres Olomouc

Církevní MŠ Ovečka v Olomouci
Církevní MŠ v Olomouci
Česko Britská Mezinárodní škola a MŠ s.r.o.              
MŠ Aloise Štěpánka, Dolany
MŠ Barevný svět Dělnická, Olomouc
MŠ Blanická, Olomouc
MŠ Bukovany
MŠ Bystročice
MŠ Červenka
MŠ Doloplazy
MŠ Dub nad Moravou
MŠ Herrmannova, Olomouc                                      
MŠ Hlubočky
MŠ Hlušovice
MŠ Hněvotín
MŠ Cholina
MŠ Jílová, Olomouc
MŠ Kpt. Nálepky, Olomouc
MŠ Lutín
MŠ Lužice
MŠ Mladějovice
MŠ Mozartova, Olomouc
MŠ Náměšť na Hané
MŠ Nemilany
MŠ Paseka
MŠ Rakodavy, Věrovany
MŠ Senice na Hané
MŠ Sluníčko, Olomouc
MŠ Štěpánov, Moravská Huzová
MŠ Těšetice
MŠ Troubelice
MŠ Věrovany, Dub nad Moravou
MŠ Žižkovo nám., Olomouc

Okres Šumperk

MŠ Bludov
MŠ Bohutín, Olšany u Šumperka                     
MŠ Hoštejn, Zábřeh
MŠ Hrabenov
MŠ Chromeč
MŠ Jindřichov
MŠ Libina
MŠ Malá Morava, Hanušovice
MŠ Mohelnice
MŠ Postřelmov
MŠ Severáček, Zábřeh
MŠ Strejcova, Zábřeh
MŠ Sudkov
MŠ Štíty
MŠ Veselá školka, Šumperk
MŠ Zábřeh
MŠ Zahradní, Zábřeh

Okres Přerov

MŠ Dřevohostice
MŠ Horní Újezd, Všechovice                          
MŠ Hrabůvka, Hranice
MŠ Komenského, Přerov
MŠ Milotice nad Bečvou
MŠ Na Zelince, Lipník N/B
MŠ Pohádka, Hranice
MŠ Rokytnice
MŠ Skalička
MŠ sv. Josefa, Kojetín
MŠ Tučín
MŠ Uhřičice
MŠ Včelka, Líšná u Přerova
Soukromá MŠ Hranice

Okres Prostějov

MŠ Bedihošť
MŠ Biskupice
MŠ Čehovice, Bedihošť
MŠ Domaželice
MŠ Kelčice
MŠ Klenovice na Hané
MŠ Moravská, Prostějov
MŠ Němčice nad Hanou
MŠ Protivanov
MŠ se školní jídelnou, Nezamyslice u Prost.
MŠ Smetanova, Prostějov
MŠ Stařechovice, Kostelec na Hané
MŠ Stražisko
MŠ Ul. Šárka, Prostějov
MŠ Víceměřice
MŠ Želeč

Okres Jeseník

MŠ Beruška, Zlaté Hory v Jeseníku
MŠ Javorník u Jeseníku
MŠ Jeseník
MŠ Jeseník, Křížkovského
MŠ Jiráskova, Jeseník
MŠ Karla Čapka, Jeseník
MŠ Kopretina, Jeseník
MŠ Křížkovského, Jeseník
MŠ Lipová - lázně
MŠ Mikulovice u Jeseníku
MŠ Písečná
MŠ Skorošice
MŠ Sluníčko, Olomouc
MŠ Žulová

 

Zlínský kraj

Okres Zlín

MŠ Broumov - Bylnice
MŠ Dětská, Zlín
MŠ Družstevní, Zlín
MŠ Hrobice, Slušovice
MŠ Jasenná
MŠ Klubíčko, Tlumačov                                                       
MŠ Lípa, Zlín
MŠ Milíčova, Zlín
MŠ Napajedla
MŠ Nedašova Lhota
MŠ Osvoboditelů, Zlín
MŠ Otrokovice
MŠ Sluníčko, Slušovice
MŠ Slušovice
MŠ Tlumačov
MŠ U Dřevnice, Zlín
MŠ Ublo, Vizovice
MŠ Vizovice
MŠ Vlachovice
MŠ Za školkou Zlín
MŠ Zlín - Kudlov

Okres Vsetín              

MŠ Benátky
MŠ Horní Lideč
MŠ Hošťálková
MŠ Hošťálkova, Hošťálkova u Vsetína                   
MŠ Hovězí
MŠ Liptál
MŠ Nový Hrozenkov
MŠ PRAMÍNEK, Valašská Bystřice
MŠ Radost, Rožnov pod Radhoštěm
MŠ Ratiboř
MŠ Rožnov pod Radhoštěm
MŠ Střelná, Horní Ledeč
MŠ Štěpánov
MŠ Ústí, Vsetín
MŠ Valašská Polanka
MŠ Valašské Meziříčí
MŠ Vsetín, Rokytnice
MŠ Zašová

Okres Kroměříž

MC Klubíčko o.s., Kroměříž
MŠ Bezměrov
MŠ Břest
MŠ Chomýž
MŠ Chropyně
MŠ Kostelec u Holešova
MŠ Kroměříž, Kroměříž
MŠ Lubná
MŠ Máj, Nový Jičín
MŠ Míškovice u Holešova
MŠ Nová Dědina
MŠ Palackého, Bystřice pod Hostýnem
MŠ Prusinovice                                                   
MŠ Roštín
MŠ Sluníčko, Holešov
MŠ Střížovice
MŠ Zlobice

Okres Uherské Hradiště

MŠ Bojkovice
MŠ Bojkovice
MŠ Husova
MŠ Kunovice
MŠ Obchodní, Uherský Brod
MŠ Ořechov, Polešovice
MŠ Primátora Hájka, Uherský Brod
MŠ s křesťanskou výchovou Uherský Ostroh
MŠ Uherský Brod
MŠ Uherský Ostroh
MŠ Zlámanec
Občanské sdružení při MŠ Obchodní, Uherský Brod